Wpis z mikrobloga

@PonuryMruk: 2k netto, po 3 latach 3,5k. Opinie są różne zależy jak się trafi, mozesz isc do niby super firmy nowe maszyny 5 osi, innowacje, niesamowita produktywność a na koniec miesiąca #!$%@? do dupy i uscisk dloni prezesa, a mozesz tez trafic do jakiejś szopy z dwoma maszynami na krzyż i zarobisz ponad 5k na łape jak nie więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PonuryMruk:
3,5k podstawy.
Zrobię jakąś sobotę i czasami dłużej zostanę to 4k i tak się koło tego staram kręcić. Bez napinki.

Kiedyś mi się chciało, mocniej #!$%@?łem. To i 8k wyciągałem. Ale to bez sensu taka robota.

Widziałem lepsze oferty, myślałem zmienić robotę. ale zaś mam super warunki. Klima, czysto maszyny nowe/stare zadbane w idealnym stanie. To się dobrze pracuje i troszkę szkoda było by zmieniać.
@PonuryMruk ja w pierwszej pracy jako operator na początek dostałem 16zl na godzinę, później doszedłem do20 zł na godzinie robiłem po około 200 godzin miesięcznie. Około rok temu zmieniłem pracę też jako operator i dostałem stawkę miesięczna 3700 netto. Od około pół roku jestem samodzielny tzn że sam sobie robię program w cam'ie i dostałem podwyżkę 4200 na rękę. Ale realnie to koło 4,5k - 4,8 k na rękę miesięcznej wychodzi z
U mnie na drążarkach CNC na start 1700zł 2 lata temu następnie po 3 miesiącach 2000zł a aktualnie 4500 jako operator programista