Wpis z mikrobloga

- Wiedzieliśmy, że nie otrzymamy zgody na zdjęcia w kościołach w Polsce, więc nakręciliśmy je w Czechach - mówił reżyser Wojtek Smarzowski po pierwszej publicznej projekcji jego najnowszego filmu "Kler" na festiwalu filmowym w Gdyni.

Wiedziałem! To ateiści z Czech są winni, szatany knedlikowe. Tak czy inaczej trochę beka, że film o polskim KK musi być kręcony w Czechach. To ta słynna polska tolerancyjność religijna, ta sama co zamieniała w IIRP cerkwie na materiały budowlane.
#bekazkatoli
  • 36
  • Odpowiedz
To ta słynna polska tolerancyjność religijna, ta sama co zamieniała w IIRP cerkwie na materiały budowlane.


@lakukaracza_: Można mieć dowonlne zdanie o KK ale co w tym dziwnego, że ktos nie pozwala kręcić u siebie filmu który w niego uderza? Nawet patostreamerzy się burzą jak TVN do nich przyjeżdza.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Nie to, żebym broniła klechów, ale w tym cytacie Smarzowski z góry założył, że się nie zgodzą, więc to trochę manipulacja twierdzić, że KK mu zabraniał ʕʔ Są też takie bardziej otwarte parafie, gdzie myślę, że może dostałby zgodę, ale na pewno w Czechach było mu łatwiej, bo kościoły potrzebują tam kasy na utrzymanie.
  • Odpowiedz
jesteś zwykłym trollem który za odpowiednią cene pewnie przyjąłby rzygi menela na twarz.


@wiem_wszystko: też byś przyjął za odpowiednią cenę, jeszcze byś podziękował. Nie oszukuj że tak nie jest
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:

Wiedzieliśmy, że nie otrzymamy zgody na zdjęcia w kościołach w Polsce, więc nakręciliśmy je w Czechach

Czyli nawet nie spytali gdziekolwiek w Polsce czy mogą tylko pojechali od razu do Czech i teraz wypowiadają się negatywnie na podstawie swoich przypuszczeń, przez które wylewa się kubeł hejtu na kościół?
Bardzo nieuczciwe jest takie zachowanie moim zdaniem
  • Odpowiedz