Wpis z mikrobloga

Możemy tutaj zobaczyć znaczne osiągnięcie intelektualne jednego z wypokowych ateistów.

Pracował przez wiele dni w pocie czoła, abyście mogli przeczytać jego wpis w którym specjalnie dla was przepisał parę linijek tekstu z wrzucanego demotywatora, oczywiście nie podając żadnych dowodów, ale za to zmieniając parę słów dla urozmaicenia.

Widać napracowanie, więc jeśli szanujesz to plusujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie sposób też nie docenić błyskotliwości i zdolności łączenia faktów pod postacią stwierdzenia, że "widelec=widły", więc na pewno widelec był atrybutem szatana, bo przecież "widły=szatan".

Niestety, nasz rezolutny ateista nie mógł wiedzieć, że widelce przywędrowały do nas ze wschodu, przez południowe kresy Rzeczypospolitej i kontakty z Osmanami od podbitych przez nich Greków, a nie z zachodu jak kazałaby twierdzić jego teoria, zatem nie mogliśmy za przykładem zachodu uważać widelca za dzieło szatana w średniowieczu, by zwyczajnie ich wtedy nie znaliśmy.

A czemu nie mógł tego wiedzieć? Ot zwyczajnie wojujący ateiści na wykopie z reguły mało co wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #rakcontent #biedaumyslowa #gimboateizm #bezmozgiateizmu #ciekawostki #katolicyzm #kosciol
Pobierz
źródło: comment_OLMU2SnRTQzFXclUbDhYViAExAc6fJ3z.jpg
  • 67
Niestety, nasz rezolutny ateista nie mógł wiedzieć, że widelce przywędrowały do nas ze wschodu, przez południowe kresy Rzeczypospolitej i kontakty z Osmanami od podbitych przez nich Greków, a nie z zachodu


@Lawrence_z_Arabii: To ja standardowo spytam - gdzie można przeczytać o tych rewelacjach?
Wiesz, że Kościół jak coś twierdzi, to wydaje dokument na ten temat? Bulle, encykliki i inne takie.

@Lawrence_z_Arabii: Wiem, marnowanie papieru na jeszcze większe bujdy próbujące na milion sposobów interpretować wierutne bzdury.

Pozakościelne źródła się nie liczą, bo tylko kościół ma prawo ogłaszać stanowisko kościoła w jakiejś sprawie.

Czyli gdyby klechy nie przyznały się w końcu pod presją społeczną i medialną innych źródeł, że pedofilia w kościele jest w zasadzie powszechna
Wiem, marnowanie papieru na jeszcze większe bujdy próbujące na milion sposobów interpretować wierutne bzdury.


To ty właśnie marnujesz prąd na wylewanie swojego bólu pupci tutaj.

Czyli gdyby klechy nie przyznały się w końcu pod presją społeczną i medialną innych źródeł, że pedofilia w kościele jest w zasadzie powszechna - to ofiary tych zboczeńców nie miały by racji tak? Czy tobie Wąski sufit na łeb się nie spadł? xDDD


@xandra: Czemu piszesz
@Lawrence_z_Arabii: Ujmę to tak, nie ważne ile użyjesz swojej wątpliwej retoryki by odwracać kota ogonem i podważać najprostsze definicje - to co piszesz to bzdury, dużo słów mających odwrócić uwagę od braku treści. Nie wygrywasz w tej dyskusji, ty się kompromitujesz, choć ułomnym umysłowo i poznawczo katolikom przyzwyczajonym do prania mózgu z pewnością się twoje wypociny spodobają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na tym kończę tą wątpliwą
@Lawrence_z_Arabii: W takim razie mam dwa problemy z wpisem otwierającym ten wątek, bo ani Ty ani @robert5502 nie skłamaliście, ani nie powiedzieliście wszystkiego. Niedopowiedzenia natomiast sprawiają, że obaj jesteście siebie warci.
1) Dr Sikorski nie jest ani historykiem kulinarnym, ani etnologiem - jest historykiem wojskowości. Trudno mi brać na poważnie domniemania nt. historii sztućców w Polsce, póki nie zobaczę na jakich źródłach się opierał. Z kolei Joanna Paprocka-Gajek (historyczka z Muzeum
Kilkaset lat później kierunek zachodni pozwolił już na rozprzestrzenienie się używania sztućców, także w Polsce.


@SkeletonKing Tyle, że w XVI i XVII wieku, gdy wielce do nas przyszły, mieliśmy większe kontakty z kulturami wschodu niż zachodu, o czym świadczą chociażby stroje, czy metody walki. Dlatego kierunek z którego przybył do nas widelec jest najprawdopodobniej Wschodni, zwłaszcza że na Bałkanach też ich używano, zapożyczając je od Grecji.

2) @robert5502 nie wspomniał natomiast, że
Ujmę to tak, nie ważne ile użyjesz swojej wątpliwej retoryki by odwracać kota ogonem i podważać najprostsze definicje


@xandra: To co używam ma swoją nazwę: argumenty.

To, że wykazałem ci pisanie bzdur, co nawet prosta Wikipedia potwierdza, nie znaczy, że możesz sama mnie oskarzyć o to samo, bo bym musiał robić to co ty, czyli pisać farmazony dla uciechy gawiedzi.

podważać najprostsze definicje - to co piszesz to bzdury, dużo słów
@Lawrence_z_Arabii: To co piszesz to bzdury, nie ważne w ile słów je ubierzesz, ich wartość jest zerowa. Próbujesz tych samych sztuczek co kler, tyle, że na mnie to zupełnie nie działa. Nigdy nie przyznam ci racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To co piszesz to bzdury, nie ważne w ile słów je ubierzesz, ich wartość jest zerowa.


@xandra: Oj jak się gimnazjalista rozsierdził. Używanie takich "argumentów" jest antymerytoryczne. Nawet żadnego dowodu nie podałaś, choć ponoć ateiści są sceptykami i zawsze chcą dowodów, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy nie przyznam ci racji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Bo jesteś typowym fanatykiem i tak to
@Lawrence_z_Arabii: Brak wiary w ewidentne kłamstwa owszem. Nie jestem potencjalną ofiarą oszustów, ponieważ mój sceptycyzm skutecznie mnie przed tym chroni. A teraz idź już oddaj cześć jakiejś prawdziwej relikwi, nie wiem, może szczeblowi z drabiny, która śniła się św Mateuszowi? xDDD
@xandra: xDD a ta dalej brnie. Cholera ale to smutne. Gimboateistka która CHCE WIERZYĆ w to że oficjalnym stanowiskiem kościoła była kiedyś walka z widelcem.

Powtórzę jeszcze raz bo jesteś kiepska w czytaniu ze zrozumieniem (i tu nie ma nic między wierszami) - CHCESZ WIERZYĆ że kościół był przeciw widelcom tak jak jest np. przeciw in-vitro.

@jdhue:

Brak wiary nijak cię mądrzejszą nie czyni.

Ale lawrens to nie jest brak