Wpis z mikrobloga

@ciachostko: @paniprocesor: do siatkówki nic nie mam ale trochę mnie śmieszy porównanie zachowań zawodników, że w piłce nożnej symulują, mimo iż: po pierwsze, siatkówka nie jest nawet sportem kontaktowym; po drugie: symulka nic nie daje, bo i tak trzeba wbić te 21 pkt czy ile tam jest
  • Odpowiedz
@Prof_Kommodus-Bebzunstein: przecież nikt tego nie porównuje, ty zacząłeś gadać o tym co jest męskie, a co nie więc pociągnąłem to dalej i tyle. OPowi chodziło konkretnie o polską reprezentację w piłce nożnej, że obecnie jest bardziej w dupie niż ta od siatkówki i ma rację, bo ta druga jest mistrzem świata (jeszcze)
  • Odpowiedz
@ciachostko: jak nikt nie porównuje, przecież zawsze jak siatka jest przez chwilę popularniejsza to pojawiają się memy jak neymar płacze a z drugiej strony jakiś siatkarz gra w bólach. a z tą męskością to nie ja napisałem
  • Odpowiedz
@paniprocesor A mi sie wydaje ze jak ktos kto lubi bardziej pilke nozna od siatkowki lub kosza to poprostu jest kurdupel i ma >180cm. Dlatego woli #!$%@? fikolki na murawie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz