Wpis z mikrobloga

Co tu się wyprawia? Już któreś z kolei znalezisko, które masowo zakopują multikontowe zielonki. I nie chodzi tu o znaleziska polityczne, ale jakieś "śmieszne" filmiki, zupełnie neutralne treści jak i takie o tematyce popularnonaukowej. Chyba komuś mocno się nudzi. Będzie jakaś #afera z tego powodu?
#pytanie #wykop #multikonto
Pobierz MandarynWspanialy - Co tu się wyprawia? Już któreś z kolei znalezisko, które masowo z...
źródło: comment_3uXylQDdYJf37nntIh1QNapqdbpNIITB.jpg
  • 5
@grey_m niestety wiele bardzo widocznych i aktywnych zielonek jest... inteligentnych inaczej i pewnie konta zakładają tylko po to żeby potrolować albo pokrzyczeć w konkretnej sprawie. I wiele zielonek szybko zn
ika z banem. Ale są też normalni ludzie (bo każdy był przecież zielony) ale oni tak mocno się nie rzucają w oczy. I z tego powodu zielonki nie są darzone sympatią ogółu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MandarynWspanialy: To zaczynam rozumieć. Pierwszego dnia (jako zielonka, a jako obserwator to ho ho dłużej) zostałam przez jednego niebieskiego paska zaatakowana, że zgłasza mnie do adminów. Cóż, chyba nie spodobało mu się, że się z nim nie zgodziłam w jego dwóch wypowiedziach ;)
Dzięki za wyjaśnienie!
Cóż, chyba nie spodobało mu się, że się z nim nie zgodziłam w jego dwóch wypowiedziach


@grey_m: No cóż... trzeba czasem mieć twardy tyłek i nie przejmować się niektórymi opiniami. Ja niejednokrotnie dowiedziałem się o sobie i o swojej rodzinie do trzech pokoleń wstecz ciekawych rzeczy, których do tej pory nie wiedziałem ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie przejmuj się takimi osobnikami, olej frustratów i już.

Żeby nie