Wpis z mikrobloga

@dziadekwie: rzeczywiście zaniżona, filmweb ma problem z ocenami na poziomie 7-10, pierwsze filmy w rankingu powinny mieć co najmniej 9-9,5, ale to przez trolle wszelkiej maści.
@dziadekwie: ekipa filmweb się starzeje, dałbym temu filmowi max 5/10 . A co do ocen innych filmów tak jak wspomniany Blade Runner, to ocena oscylująca w okolicach 8 na wszelkich serwisach umożliwiających ocenianie to wysoka i zasłużona pozycja, mało który film nadaje się na 9 nie mówiąc o 10. Nie ma filmów które podobają się absolutnie każdemu a to musiałby być taki film. Znam sporo osób ,które nie potrafią zmęczyć BR
@dziadekwie: klucze? O.o zwyczajnie od pierwszego postu trzymam się jednego podstawowego faktu - ocena filmu w skali 1-10 to kwestia czysto subiektywna. Znajdzie się na 100% spokojnie ze 20 filmów ,które dla Ciebie to 9tki 10tki a dla mnie 2ki 3ki :> nie wiem co jest tu trudnego do zrozumienia :P J.Carter to dla mnie zwykły przeciętny rodzinny film przygodowy. Jeden z setek które się widzi raz w życiu i nie
@ostr: Na pewno oceniając film masz jakieś swoje kryteria - fabuła, gra aktorów, zdjęcia, cokolwiek. Byłam ciekawa, co w tym przypadku sprawiło, że oceniasz to tak, a nie inaczej. Zareagowałeś tak, jakbym zapytała o coś niestosownego i po raz ochnasty powtórzyłeś mi, że to subiektywne, jakby to cokolwiek tłumaczyło - "bo tak". Nieważne. Strasznie nieudana ta rozmowa
@dziadekwie: no nieudana bo Twoja wyjściowa teza jest błędna :P zezłościłaś się na filmweb itd. ,że ocena jest Twoim zdaniem za niska :P tam "wypowiedziało się" kilka tysięcy osób i uznało ,że należy się 6,6 :>

jaki ma sens przytaczanie tutaj co konkretnie doprowadziło do tego ,że uważam 5/10 za odpowiednią ocenę ;>? Przecież nie zmienię Twojego zdania o filmie tak samo jak Ty mojego. Dodatkowo wypada zaznaczyć ,że jest kilkanaście