Wpis z mikrobloga

no taka jest kurna prawda. Bitcoin to największy obecnie mół spośród wszystkich krypto.


No taka jest kurna prawda. @amelcio to największy obecnie mół spośród wszystkich w krypto.

Lightning Network rzeźniku... Dzięki niemu mamy możliwość wysyłąnia w ułamku sekundy więcej transakcji niż wszyskie krypto razem wzięte. W zasadzie LN jest kompletnie nieograniczony niczym To tylko dogadujące się portfele pomiędzy sobą co do BTC które spokojnie leżą nieruszane.
Na Lightning Network nawet nie da sie zrobić stress testu, bo jak?
To ile kont weźmiemy i powysyłamy między nimi transakcje zależy tylko od nas i kompletnie nic nas nie ogranicza.

LN to największa innowacja i rewolucyjna technologia jaka powstała na krypto od czasu stworzenia Bitcoina. Naprawdę Janusze, wypadałoby już zacząć coś z tego ogarniać... ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kryptowaluty #bitcoin #thebestofkrypto
cyberpunkbtc - > no taka jest kurna prawda. Bitcoin to największy obecnie mół spośród...

źródło: comment_ePP2W5pqEOpKXOSAyYO4k4WPNbvNzn8w.jpg

Pobierz
  • 39
@Hissis: Uwielbiam te reakcje shiciarzy kiedy dowiadują się rzeczy które niszczą ich światopogląd i nie mogą uwierzyć że to prawda :D Ile razy coś mówiłem o BTC to otwierali karpia i po chwili namysły wypierali to, twierdząc że to niemożliwe :O
@pawlo74: Ale piękny jest ten ich ból dupy. Popatrz tylko... Jeden po drugim mają stan całkowitego wyparcia :D
Kiedyś nas wyśmiewali że LN nigdy nie zostanie uruchomiony, teraz widzą że zaczyna działać i dowiadują się jak działa to po prosty mają bluescreen w swych umysłach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak mi zaraz napiszą że ta transakcja poszła tak szybko bo był blisko maszyny, to chyba jebnę :D
cyberpunkbtc - @pawlo74: Ale piękny jest ten ich ból dupy. Popatrz tylko... Jeden po ...
zobacz, że nawet @pawlo74 napisał, że kłamiesz, a jak wiemy to wlaśnie on steruje shitcoinem. Więc spadaj z tym syfem z tego tagu wsiurze.


@Hissis: Nie napisał że kłąmię. Po prostu w tak ogromnej skali jaką przytoczyłem tutaj ni dałoby się JESZCZE zorobić, ponieważ nie jest zaimplementowane żadne z na tyle wydajnych technik routingu. JESZCZE NIE SĄ ZAIMPLEMENTOWANE NIE DLATEGO ŻE SIĘ NEI DA, TYLKO DLATEGO ŻE JESZCZE NIE POTRZEBA PRZEZ
@cyberpunkbtc: ale co ty chcesz ode mnie, potwierdziłem ci jak było. Wysłałem BTC w 0,0002 sekundy bez fee. Mem był do niedowiarków ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Siostra podziękowała mi na Skype za pomoc finansową i poszła kupić pieluszki za BTC bo u nich są terminale, które na to pozwalają. Niedługo mi zwróci również w 0,0002 sekundy również bez fee.

Nie rozumiem o co ci chodzi ( ͡
ale co ty chcesz ode mnie, potwierdziłem ci jak było. Wysłałem BTC w 0,0002 sekundy bez fee. Mem był do niedowiarków ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@pawelczixd: No to sorry, właśnie się dziwiłem. Tyle że chyba sam rozumiesz jak to napisałeś co wkleiłeś, zwróciłeś się do mnie. Jak miałem to odebrać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
JESZCZE NIE SĄ ZAIMPLEMENTOWANE NIE DLATEGO ŻE SIĘ NEI DA, TYLKO DLATEGO ŻE JESZCZE NIE POTRZEBA PRZEZ BARDZO DŁUGO

@cyberpunkbtc: I nie będzie wcale potrzebne. Bitcoin nigdy nie wyjdzie poza spekulacje bez wsparcia ze strony rządów i banków, a to wam przecież nie pasuje. Możesz więc przysłać bitcoiny przez LN do innego bitcoinowca albo na giełdę, żeby je sprzedać. Ewentualnie możesz skorzystać z pośrednika, który i tak zamieni btc na fiaty,
@Luszian: Oczywiście :D
Przy okazji. Każda z tych transakcji zależnie od huba jakiego się używa kosztuje ułamek satoshi. Zazwyczaj 0,001 lub 0,002 sat. Bardzo często są też huby, które mają zerowe opłaty.

No i po co komu wasza idiotyczna IOTA, kiedy też mamy praktycznie darmowe transakcje w ułamku sekundy? Do tego jeszcze mogą być w pełni anonimowe...
No i nie mamy zespołu deweloperów z serwerami wykupionymi na chmurach azure Microsoftu, nikt