Wpis z mikrobloga

@Paniol: kiedy większość z tego to czysta prawda. Owszem, kilka punktów można przypisać również sprzedawcom, szczególnie ten z telefonem, ale klienci często zachowują się gorzej niż zwierzęta. Pracowałam kiedyś trzy miesiące w sklepie i nigdy więcej, przecież człowiek wraca wykończony psychicznie po takiej dawce chamstwa ze strony ludzi, którzy przychodzą chyba tylko po to, aby się na kimś wyładować, czy okazać swoją wyższość, bo stoją po drugiej stronie lady.
  • Odpowiedz
@Paniol: co za #!$%@? gówno xD #!$%@? millenialsi z zabki, mysla ze jak maja otwarte w niedziele to ratuja ludziom zycie. Ostatnio taki jeden dostal zapiekanka na ryj to mu salami splywalo po mordzie przez 30 sekund, w takim byl szoku
  • Odpowiedz
  • 15
@emsey91 ostatnio w kerfur ekspres kupuję sok pomarańczowy za 3.49, daję 5zł a babka się mnie pyta czy nie mam drobniej... niedługo będą chcieli odliczoną kwotę jak w autobusie
  • Odpowiedz
@Paniol: Najbardziej fascynują mnie ci chrząkający i bełkoczący pod nosem janusze, kiedy tylko przyjdzie im stać w kolejce. Ciekawe czy za PRL-u też wszyscy chrząkali jak orangutany w tych kolejkach.
  • Odpowiedz
@Paniol: Ta kartka wygląda jak z tych głupich obrazków i memów, które niektórzy ludzie wrzucają do internetu, albo jak te śmieszne napisy na ścianach, które część ludzi robi sobie w mieszkaniu xD. Rozumiem mieć minimum kultury osobistej, ale taką kartką nikogo się nie wychowa, a co najwyżej rozśmieszy.
  • Odpowiedz