Wpis z mikrobloga

@Ojezu kiedyś mi poleciłeś fajny zestaw do średniego pokoju. Możesz mi polecić jakiś wzmacniacz i kolumny do małego lokum?Pokoik jest maly. Słucham każdej muzy
@Ciasto_hirol no właśnie miałem kenwood kt-3300d i sansui tu-x701 stoi teraz i do starych analogów się to niestety nie umywa. Nawet ładnie zbiera na długich na fabrycznej antenie, wczoraj złapałem Serbię lub coś podobnego oraz Węgry ;). Najbardziej rozwalił mnie kiedyś amplituner kirksaeter 70s z głowicą zrobioną przez firmę goler w latach 60. No skubany prawie że w piwnicy bez anteny łapał dobry sygnał FM podczas gdy rotel i marantz poległy.
Mam budżetową Yamahę RX-300 która napędza unitry Space'86. Na moje wymagania spoko sprzęt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, co możesz powiedzieć o zestawie 5.0 firmy Taga Harmony? Szukam budżetowego kina domowego, na zestaw kolumn mam 1000zł.
@Ojezu: no czesc audiofil, tez rozgladam sie za sprzetem stereo lub 2.1, koniecznie kolumny stojace (floor), myslalrm nad jamo 416(?) ale nigdzie nie idzie ich kupic. Plus jakis wzmacniacz, wiadomo. Chcialbym sie zamknac w 300-400f ale moge nadszarpnac budzet