Wpis z mikrobloga

Hejka naklejka.

Wiem, że są wśród Was fani naklejek. Z tego co wiem w polskim internecie ze świecą szukać sklepu z naklejkami. Stąd moje pytanie:

Czy mieliście kiedyś ochotę kupić sobie jakąś naklejke np. z memów, jakieś logo #programowanie lub coś innego a nie mogliście tego zrobić? Jeśli tak to co to było?

Robię wstępne rozeznanie czy jest jakiekolwiek zainteresowanie. Narazie mam w planach wypusczenie kilku naklejek z bardziej popularnych memów - typu Smutna Żaba, Dziecko Sukcesu czy Nosacz Polak. Mocno myślałem też nad jakimiś tematami IT.

Byłbym mega wdzięczny za jakiś odzew, chętnie też za niedługo zrobię jakieś #rozdajo.

Zdjęcie dla atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#naklejki #pytanie #naklejka
j.....r - Hejka naklejka.

Wiem, że są wśród Was fani naklejek. Z tego co wiem w po...

źródło: comment_keIC2NUjj1vhfw0che42EPupZZqXNl2h.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@johntucker: naklejki na lapka, o tak.
Btw to kumpela mi na 18te urodziny zrobiła customowe ze smutną żabą i to był strzał w dziesiątkę :) no jakieś memowe byłyby przesuper.
  • Odpowiedz
Tak dla siebie? Może gdybys przygotował jakieś fajne wzory, ale raczej trudno by mi było mnie zachęcić do czegoś takiego. Ale dostanie takich wlepek od sklepu internetowego przy zamówieniu to spoko sprawa, zawsze przyjemny mały upominek i tam bym szukał zbytu. (Na początek nawet wcisnąć im gratis, żeby oni dodawali ludziom do zamówienia, a Ty żebyś zareklamował się przy okazji wzorami jednoznacznie kojarzącymi się z Tobą)
  • Odpowiedz
Z drugiej strony mam koleżankę która pracuje w małej lokalnej drukarni. Reklamy, banery itp. Daje jej wzory na PenDrive, za godzinę odbieram płacąc grosze. To duża konkurencja w takim wypadku
  • Odpowiedz