Wpis z mikrobloga

  • 2
@megana_ ja u janusza w januszexie bralem 2x. 1 raz zadzwonilem, a drugi raz wyslalem smsa ze biore na zadanie i choy xD oczywiscie przed rozpoczeciem pracy
  • Odpowiedz
  • 0
@megana_ moze ci conajwyzej odmowic urlopu ale to musza byc specjalne warunki spelnione, mi tam nigdy nie odmowili. Mozesz wziac nawet 4 dni tak pod rzad chyba(doczytaj w KP) a powiadomienie moze byc przez kogos, telefonicznie, mailowo, sms byle powiadomic. No i jak nie dostaniesz do godziny odpowiedzi to tak jakby nie wyrazal sprzeciwu.

A jak buc to bierz L4
  • Odpowiedz
@megana_: spójrz z drugiej strony - ktoś pewnie będzie miał przez to ciężej tego dnia. Ale czasem siła wyższa i pracodawca z odrobiną kultury to zrozumie. A czy współpracownicy? To kwestia indywidualna;)
  • Odpowiedz
  • 0
@megana_ no #!$%@? na zadanie to jak tak mozna, janusz daje wyplate #!$%@? ze spozniona pozwala sie realizowac i rozwijac, a tu takie cos go spotyka xD

Wez sobie L4 jak cos chyba ze musisz zalatwiac cos na miescie to lipa bo pewnie w druk zaznacza chory ma lezec ale jak nie masz rodziny co za ciebie moze zalatwic to wyjsc z domu musisz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TrzyWesoleOgorasy wywalone mam na to, zgłaszałam to dużo wcześniej, załatwiłam zmiennika, ale nie -.- jak oni.potrzebowali to zawsze w gotowości;/ mam panienski przyjaciolki daleko poza miastem, gdzie pracuje i nie pójdę? Wrrrr, pracuje tam.już pieprzone 3 lata, a problemy te same non stop
  • Odpowiedz
@megana_: zgłaszałas dużo wcześniej i to ma być UZ? UZ to jest kacowe albo inne nieprzewidziane okoliczności, zglaszane "za pięć dwunasta". Jeśli u Ciebie tak to wygląda, to albo firma jest #!$%@? i to zapewne nie tylko w tym zakresie, albo jesteś u nich na czarnolisto. Tak czy inaczej warto zacząć się rozglądać na boki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@TrzyWesoleOgorasy od dawna się rozglądam ;( serdecznie dosyć mam tego januszexu, tylko jestem fair zawsze i stresuje mnie to :/ napisałam dziś do kierowniczki, że taka sytuacja i nie mam wyjścia, więc pozostaje mi urlop, a ona nawet nie odpisała
  • Odpowiedz