Wpis z mikrobloga

  • 0
@fordern Oglądałem go w sklepie i też zwróciłem na niego uwagę, ale potem poczytałem że to chińskie g---o z napisem Philips i maja kiepski serwis i być tu mądry. Poczytam o tym Philpsie jeszcze i będę wybierał chyba między lg a philips. Co byś mi jeszcze powiedział o samsung serii nu74 bo widzę że jesteś w temacie.
  • Odpowiedz
@a_po_co_to_komu: NU74 jest za drogi w stosunku do konkurencji, bo jest na poziomie tego LG, Philipsa, a pozycjonuje się cenowo jak Sony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja mam już drugiego Philipsa w mieszkaniu (poprzedni też Android, 32PFS6401), i to p---------e że chińskie g---o to tylko p---------e. Zresztą, LG nawet zleca składanie niskich serii (LJ500, LK500, LJ594, LK5900) tej chińskiej fabryce w Gorzowie Wielkopolskim. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@grykom Faktycznie jest matryca VA czerń jest taka jaka powinna być, z tym odbijaniem ci dokładnie nie powiem bo u mnie tv stoi blisko okna i zawsze coś tam się za dnia odbija ale nie można powiedzieć żeby to przeszkadzało w ogladaniu. Natomiast smart działa bez zarzutu, szybko, nie wiesza się nie ma się do czego przyczepić.
  • Odpowiedz