Wpis z mikrobloga

Panowie, że od moich uprawnień spawalniczych metoda Tig minęło już 6 lat, a ja nic nie spawalem za ten czas:/ tylko od czasu do czasu bawię się Migiem, chciałbym się nauczyć spawać nierdzewke, i do tego zakupić sprzęt oczywiście tylko kompletnie niewiem jaka spaware kupić? Co do spawania chciałbym sobie porobić barierki i takie tam, myślę że jak się nauczę spawac to roboty będzie masa:) Chcialbym coś konkretnego co posłuży mi lata, budżet jaki dysponuje narazie na wydanie na Tiga to 3-4k, ale zawsze mogę dozbierać tylko niewiem w co celować:)
#spawajzwykopem #spawalnictwo #spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Heszajstos kup chinskiego Magnuma z ac/dc, koszt to jakies niecale 3k brutto. Zupelna podatawa ale dosc uzyteczny. Zasilanie z gniazdka 230V. Spawalem nim i jest spoko :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Heszajstos maga to mielismy OTC z zewnetrznym podajnikiem. Spawy same sie kladly ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak tigiem tyle sie nie spawalo, ale byla i nierdzewka i alu. Szefo zakupil wlasnie magnuma, bo w starej innej padl jonizator. No spawa sie spoko :) Sam chce kupic dla siebie prywatnie taka w przyszlym roku ;)
  • Odpowiedz