Wpis z mikrobloga

Jak kobieta trzyma faceta za rękę to spoko, a jak facet trzyma faceta to już HOMOPROPAGADNA xD

logika na najwyższym poziomie xD


@cqwtg1355: marsz równości to wg ciebei "spacer za rękę"

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Probz: Hitler pod koniec wojny w 1944 zaraził tysiące młodych z Hitler Jugend do walki w obronie Rzeszy. Werbowano nawet 10 latków, więc nie mów mi do czego jest zdolna propaganda. Odpowiednio ukształtowany młody człowiek będzie robił różne rzeczy nie zgodne z jego przekonaniami, których defakto nie ma, a wpajane są mu przez media
  • Odpowiedz
  • 0
@rkowal1980 Nie wiem, nie jestem gejem XD I tak szczerze z perspektywy hetero się tym brzydzę, tak samo jak miałbym siebie wyobrazić jako kobietę XD
  • Odpowiedz
@Probz: Napisałeś że zagraża tylko jakiś procent, to Ci podałem przykład z historii, że taki mały odsetek może mieć olbrzymi wpływ na resztę, chodzi o intensywność propagandy, a LGGBT w mediach mają nadinterpretację
  • Odpowiedz
@Probz: Ale widzisz coraz częściej zdarzają się przypadki rodziców którzy wychowują dziecko bez podziału na płeć, albo robią z dziecka wegan itd. Nikt ich nie strofuje, że to nie tak, że to nienormalne, a media lewicowe milczą.
  • Odpowiedz