Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, dzień dobry!

Zielonka od dwóch godzin, brak aktywności, brak jakiegokolwiek potwierdzenia w znalezisku - dlaczego Wy to kopiecie?

Człowiek zakłada kolejne konta, z których notorycznie publikuje nieprawdziwe informacje na temat obywateli Ukrainy, imigrantów i Polek. Za każdym razem bez żadnych potwierdzeń, a Wy i tak to wykopujecie. Wyjaśnijcie, dlaczego? ()

Mirku, nie bądź pelikanem! Sprawdzaj co kopiesz!

#wykop #moderacja #trollalert
źródło: comment_YzgHYkpFYnvCZidfDW4BtUzM50ZCDmz8.jpg
  • 150
Użytkownicy są zobowiązani do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mających na celu manipulowanie treściami lub wynikami Znalezisk w Serwisie Wykop.pl, do nie spamowania Serwisu Wykop.pl oraz do powstrzymywania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu


@Moderacja: To wytłuszczone mi się podoba, lecz niestety moderacja przyczynia się do takich działań.
Jeżeli macie rację, przyznam ją wam, lecz niestety często rzucacie monetą gdy rozpatrujecie zgłoszenia.

Tego znaleziska nie znam i
Kazde wykopane znalezisko powinno zostac. Moderacja jest od tego zeby byl lad i porzadek a nie zeby cenzurowac tresci.

@bevegelsesmengde: 2 miesiące temu była duża afera, że usunęli z głownej znalezisko z ~4000 wykopów

Nic się nie nauczyli, nie wyciągają wniosków jak widać https://www.wykop.pl/link/4397241/afera-wykop-usuwa-gorace-znalezisko-o-skanadalu-na-kongresie-kobiet/
źródło: comment_cUPJ5be66GgWY9qBbS89uoPzgmvgHJzv.jpg
Kazde wykopane znalezisko powinno zostac. Moderacja jest od tego zeby byl lad i porzadek a nie zeby cenzurowac tresci.


@bevegelsesmengde: Treści mają być zgodne z regulaminem. Jeśli ktoś zakłada kolejne już multikonto w celu publikowania zmanipulowanych znalezisk, to nie jest to zgodne z regulaminem. I dlatego takie treści są wyrzucane. Jeśli użytkownicy wykopią zmanipulowaną treść na Twój temat, to też uznasz, że przecież musi zostać, bo zostało wykopane i nie można
Konta rzeczywiście należą do tej samej osoby, ale zaczęło się dużo wcześniej. Przeglądaliśmy historię kont, pierwsze znaleziska powstawały kilka miesięcy temu. Tematyka zawsze ta sama.


@Moderacja:
Kilka miesięcy temu? Prawie półtora roku temu koleś już na bank działał. @roztoczanin(już skasował konto) aktualizował listę. To jest jego lista sprzed 15 miesięcy:) Schemat zawsze ten sam- wrzuta i kasowanie konta/ban.
http://www.wykop.pl/ludzie/you_dont_fool_me/
http://www.wykop.pl/ludzie/qhante88/
http://www.wykop.pl/ludzie/grabaz_mienia/
http://www.wykop.pl/ludzie/mielec_sse/
http://www.wykop.pl/ludzie/dsrdfgdh
http://www.wykop.pl/ludzie/dsfgdfgdhgdh
http://www.wykop.pl/ludzie/fhrdfthrth
http://www.wykop.pl/ludzie/dfgdfg/
http://www.wykop.pl/ludzie/aint_szjet/
http://www.wykop.pl/ludzie/wroclaw_dla_polakow/
http://www.wykop.pl/ludzie/guwno_sie_nie_poli/
http://www.wykop.pl/ludzie/aby_polska_byla_polska/
A wy macie również narzędzia żeby to wyłapywać.


@mrbarry: Musimy działać zgodnie z prawem, a to narzuca nam pewien sposób moderacji: moderację opartą o zgłoszenia, gdy podstawą usunięcia treści jest wiarygodna informacja o bezprawnym charakterze wpisu. Nie możemy część niezgodnych z regulaminem treści samodzielnie wyłapywać, a pozostałą część pozostawić na zgłoszenia.
@Moderacja: Fajnie ze sie odezwaliscie, wytlumaczcie moze wreszcie czemu mozna pisac do kogos ze sie rucha jego matke, zgloszenie jest nieprawidlowe, a jak napisalem to samo slowo w slowo w stosunku do moda to juz dostalem ostrzezenie? Moderacjo nie badzcie dzbanami.
ten portal utrzymuje stały poziom rynsztoka dzięki wam,


@Life_will_kill_ya: Kolego, Ty na innych nie zrzucaj. Masz w historii konta 22 upomnienia (w tym 11 banów) głównie za wulgarne wyzwiska pod adresem innych Wykopowiczów. Do obecnego poziomu dołożyłeś sporo, a czy choć jeden zwyzywany przez Ciebie Mireczek usłyszał kiedykolwiek "przepraszam"? A powinni.

Może czas to naprawić? (ʘʘ)
@Moderacja: Właśnie moja historia jest najlepszym przykładem tego to wy doprowadzacie ten portal ma poziom mułu. Mogę się założyć że połowa banów jakie dostałem to były owszem,wyzwiska. Ale pod postami rasistowskimi, homofobicznymi, seksistowskimi i zwyczajnie skrajnie głupimi. Postami,które pomimo pewnie wielu,w tym moich zgłoszeń potrafiły wisieć w gorących nieraz przez wiele godzin. Co w tym czasie robiliście? Usuwaliści posty z anime dziewczynkami które były rzekomo nieoatagowane?

Zdażało się że przepraszałem mirków
Już niedługo ACTA2 wejdzie w życie to wtedy będziecie musieli wszystko weryfikować zanim dodacie, spełni się Wasz cenzorski sen ;-)


@TheMan: Kiepski komentarz, za grosz prawdy. Idealną sytuacją dla Serwisu byłoby gdybyście przestali dostarczać nam powodów do pracy. A więc nikt się nie wyzywa, nikt nikogo nie obraża, wszyscy są dla siebie mili, grzeczni, poprawnie tagują, informacje nieprawdziwe są zakopywane, nie pojawiają się wpisy, którymi musi zajmować się prokuratura, nikt nie
@Moderacja: Nie, bo to tylko strona ze śmiesznymi moderatorami, a nie sprawa życia i śmierci by wymagać siedzenia z instrukcją dodawania wpisu czy przypadkiem słowo "kurka siwa" jest dopuszczalne tak jak "pedał" czy może jednak nie. Już nie mówiąc o wytycznych jaki tag do czego trzeba użyć, a jakiego nie wolno.
@Moderacja:

Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność. Dziel się, odkrywaj i wykopuj informacje ważne dla Ciebie! Ty decydujesz o tym, co ma się znaleźć na stronie głównej!

mówi wam to coś?

Wykop ma też regulamin, który zaakceptowałeś.

Użytkownicy są zobowiązani do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mających na celu manipulowanie treściami lub wynikami Znalezisk w Serwisie Wykop.pl,

interpretujecie sobie regulamin jak
@TheMan: Kiepski komentarz, za grosz prawdy. Idealną sytuacją dla Serwisu byłoby gdybyście przestali dostarczać nam powodów do pracy. A więc nikt się nie wyzywa, nikt nikogo nie obraża, wszyscy są dla siebie mili, grzeczni, poprawnie tagują, informacje nieprawdziwe są zakopywane, nie pojawiają się wpisy, którymi musi zajmować się prokuratura, nikt nie trolluje, a my rozwiązujemy moderację i idziemy na bezrobocie.

Jesteście w stanie to zrobić? ( ͡º ͜ʖ͡
źródło: comment_LLwlqbtTrc1xNK6vlEVHKDUDVLkzW7Si.jpg