Wpis z mikrobloga

@Hipokryzja_Wykopu: ale propagandowy film, ja #!$%@?. Takiego raka jeszcze w życiu nie dostałem. Najlepsze te protesty kolorowych dziwaków na ulicach przedstawione jako protesty normalnych polskich obywateli xDDDD aż się poczułem urażony
  • Odpowiedz
robote wykonali dobrą


@Magromo: na siłę szukasz pozytywów próbując wybielić ten szczyt propagandy. Przecież to coś przebija każdy materiał z tvp. Mnie aż raziły w oczy te dolnolotne zagrywki typu pokazanie usmiechnietego Tuska, by zaraz pokazac naburmuszonego Kaczyńskiego, co od razu negatywnie nastawia widza do tego drugiego. Dno i metr mułu.
  • Odpowiedz
@Hipokryzja_Wykopu: ale mnie #!$%@?ą tacy ludzie co widzą jedynie propagandę jednej strony, a nie widzą drugiej, a ten materiał jest #!$%@? napisany w taki sposób że ewidentnie ma swoją tezę pod którą szuka informacji, ale jeśli ktoś jest niewidomy i głuchy to no może złapać haczyk xD
i nie, nie wale konia do niezależnej czy innych tvp, gniję zawsze z obu stron, ale jeśli słuchałbym się tylko prawej, albo lewej strony to uświadomiłbym sobie, że ja chyba w innym kraju żyję xD

poza tym
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: >on nie wie co to DDR
Przecież w '89 NRD to był taki sam smrut jak Polsza (jak nie gorszy), ba, pomimo wpompowania miliardów marek to dalej są Niemcy B, gdyby u nas pół kraju miało takie możliwości rozwoju to też byśmy byli na poziomie Starej Europy
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: Nieporównywalnie mniej w nieporównywalnie krótszym okresie. No i na trochę innych zasadach.
No i oni nie #!$%@? tego na jakieś baseny i #!$%@? orliki xD

30 lat, góra hajsu a zabory dalej widać xD więc myślę że z polszą nie ma aż tak źle jak tu niektórzy twierdzą (ale mogłoby być lepiej gdyby nie masa złych decyzji podjętych na przestrzeni dekad przez obecnych polityków czy to z głupoty czy
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: Tylko zwróć uwagę na taki szczegół że byłe DDR dostawało kasę na innych zasadach, jeżeli odpowiednio skonstruujesz warunki dofinansowania to okaże się że ciężko je wykorzystać na coś innego niż głupoty.
Zupełnie jak przy przetargach u nas, niby każdy może startować ale są tak rozpisane że od razu wiadomo kto wygra xD

W ogóle porównywanie unijnych dofinansowań do sytuacji w Niemczech po zjednoczeniu to lekka beka xD
  • Odpowiedz
@Hipokryzja_Wykopu jak nas widzi zachód XD twoj kochany zachód ma stany terrorystyczne bo nawpuszczali sobie tysiące brudasow. Twój postępowy zachód kolonizowal Afrykę więc teraz przyjmują "swoich" do siebie. I dzięki "swoim" maja teraz co mają ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gdzieś mnie obchodzi wielce "postępowy" zachód ale wy dalej lykajcie każda zmanipulowana propagandę lewaczki. Nadal wierzcie że to u nich jest super a to my jesteśmy #!$%@? XD
  • Odpowiedz
  • 2
@Hipokryzja_Wykopu tej ale w komentarze to tyś zerknął? XD
Bo ja tam widzę jak krytykują całą serię ich filmów, jak to klasycznie piszą o złych Niemcach i co to oni nam nie zrobili i że jak ktoś nawet nie jest za PiSem to jednak ten filmik to propagandowe gówno ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz