Wpis z mikrobloga

@DzdzystyDzejson: w punkt, takie samo gówno jak i z drugiej strony tej wirtualnej barykady, z obu stron karmią nas gównem i kręcą jakąś gównowojenkę po publiczkę a lud się tym jara, chodzi na marsze i jedni na drugich plują
Zamiast budowania mocnej gospodarki mamy to... gówno, i to zasługa obu stron
  • Odpowiedz
@pk347: bardziej trzeba patrzeć na korzenie z których wyrosła nasza, nazwijmy to: demokracja. Są one parszywej jakości i to powinno być wyraźnie zaadresowane, by reszta nie czepiała się przy ich wyrywaniu. Co do tych śmiesznych filmików: zerknij ile jest rejestrowanych przemarszy neonazistów w Niemczech to się nieco zdziwisz. Tyle, że oni sami w sobie się nie afiszują z tym a my wręcz przeciwnie (mam na myśli #!$%@?ę pod publiczkę w
  • Odpowiedz
@Hipokryzja_Wykopu: Już po kilku sekundach widać, że to gówno-filmik. Ciężko poważnie traktować content, w którym na dzień dobry #!$%@?ą stereotypami i przejaskrawionym obrazem Polski jako krainy nazioli, bo jakaś banda matołów z ONR odpaliła race i pokrzyczała na jakimś marszu.
  • Odpowiedz
Mam koleżankę pół Polkę pół Francuzkę, mieszka we Francji na stałe, raz do roku się widzimy w Polsce w gronie znajomych. To co opowiada tym jak mówi się o Polsce w mediach we Francji (tak wiem wykopki Francja się nie liczy bo w podczas wojny nie miała takich walecznych żołnierzy jak my), to ludzkie pojęcie przechodzi. Polska na powrót trafiła do klasyfikacji krajów bez demokracji i z prawicą na czele, którą wspiera
  • Odpowiedz
  • 6
@Sagitarius: "zachód" to masz najważniejszy partner, sojusznik i dla dużej (tej bardziej inteligentnej) części społeczeństwa - wzór do naśladowania.

Warto słuchać co o nas mówią. Tym bardziej, że chętnie wyciągamy rękę po ich pieniądze.

A alternatywą to strefa wpływów rosyjska, albo chińska.
  • Odpowiedz
@Sagitarius: hmm, to powiedz co ta wspaniala polska i pozostale kraje slowianskie jak i wegry zbudowala przez 70lat swojego istnienia? Bo mi sie wydaje ze tylko biede. Niemcy przez tyle samo zbudowali najpotezniejsze panstwo w Europie i jedno z najpotezniejszych na swiecie. Izrael tak samo wygrywajac po drodze dwie wojny bedac okropnie przetrzebionym w czasie 2ws
  • Odpowiedz
Oglądając takie filmiki mam wrażenie że twórcy nie zauważają jednej kwestii, PiS został wybrany w demokratycznych wyborach, a nie tak ze nagle spadł z choinki, i rozpoczął zmiany, twórca zapewne nie zna przyczyn które do tego doprowadziły, w końcu coś musiało się stać że rząd PO który tak promował UE stracił większość, pokazywanie filmików z marszu niepodległości i nacjonalistyczne hasła nie wzięły się od czasów PiS, były już wcześniej, uważam również że
  • Odpowiedz
@Hipokryzja_Wykopu: Ludzie piszą że to propaganda, i mają po części racje. Ten kanał nie robi jednak dłuższych filmików szczegółowo analizujących problem, a jedynie oddaje jego uproszczoną istote. A w tym robote wykonali dobrą, choć trochę stronniczą. Ostatecznie oceniam na plus, bo więcej ludzi z zagranicy ma szansę zobaczyć co tu się #!$%@?.
  • Odpowiedz