Wpis z mikrobloga

Mam wymianę telefonu służbowego w pracy i do wyboru (po dłuższej analizie i eliminacji innych modeli) pozostały mi Samsung Galaxy S9 (DualSim) i Huawei P20PRO. Pytanie do osób, które miały styczność z tymi telefonami, albo po prostu posiadają bardziej szczegółową wiedzę, który z modeli będzie po prostu lepszym wyborem i dlaczego. Z góry dziękuję za pomoc Mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na papierze oba wyglądają fajnie, ale jestem ciekaw, jak z użytkowaniem w praktyce.

#telefony #android #kiciochpyta #pytanie #technologia

Który lepszy?

  • Samsung Galaxy S9 33.3% (6)
  • Huawei P20PRO 66.7% (12)

Oddanych głosów: 18

  • 5
Huawei P20PRO


@Whizkazzz: jeśli nie masz innego wyboru to bierz P20PRO. Jeden z lepszych telefonów (i drogich). Poza tym Huawei dłużej pracuję na jednym ładowaniu w przeciwieństwie do S9.
Poza tym Huawei dłużej pracuję na jednym ładowaniu w przeciwieństwie do S9.


@Dwarg: To jest niewątpliwie duży plus, ale w P20PRO sporym też minusem (dla mnie) jest rozmiar telefonu. Jestem dużym człowiekiem, mam sporą dłoń, ale takie codzienne użytkowanie P20PRO, delikatnie mówiąc, wydaje mi się uciążliwe.
@Whizkazzz: Huaweia raczej ciężko będzie upchać w kieszeni ale zaletą są podzespoły tego telefonu. btw. Jest jeszcze trochę słabsza wersja P20 lite z ekranem wielkości S9