Wpis z mikrobloga

@piotria: Wiesz to pewnie coś z datą urodzin. Urodziłam się tego samego dnia co właśnie Biliński i Enya ;) Tylko trochę później
( ͡° ͜ʖ ͡°) A ja uwielbiam tworzyć, szkoda że ostatnio mam mniej czasu na muzykę, praca... ¯\_(ツ)_/¯
@piotria: Najbardziej to na Tangerine Dream, niemal każdy kawałek .xrm ma w tle jakiegoś powtarzającego się arpa, a ani Enya ani Biliński tego nie robili, ale uwielbiam melodyczność ich kawałków. Natomiast moja muza powstaje w głowie, to fajne i jest też przekleństwem gdy próbujesz usnąć, a mózg ma to gdzieś i wymyśla kolejne partie solowe do wcześniej wymyślonego podkładu... Inspiracja? Moje opowiadania (gro pomysłów), których pisanie idzie mi dużo gorzej niż
@xandra ciekawe, naprawdę. Mi to się kojarzy z lotem w kosmosie miedzy planetami supernovymi itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kojarzysz Mike Oldfielda, album The Songs Of Distant Earth? Jeśli nie to posłuchqj moźe Ci się spodoba.
@piotria: Ogólnie zakres muzyki, stylów które lubię słuchać dla przyjemności mnie nie ogranicza od muzyki klasycznej po metalstep ;) Zależy od nastroju, ale znam i szanuję stare i dobre kawałki, jak choćby ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)
xandra - @piotria: Ogólnie zakres muzyki, stylów które lubię słuchać dla przyjemności...