Wpis z mikrobloga

@MagicznyMarcin: Hej, tak się składa, że jestem zawodowo związany z naEKRANIE. Z tego co wiem, reklama oparta o wideo nie jest w ogóle emitowana na mobile'u. Wiemy, że może na niektórych urządzeniach "przebijać" spod serwisu i pracujemy już nad odpowiednimi zmianami aby wyeliminować ten efekt. Natomiast według mojej wiedzy, nie było i nie ma reklam opartych o wyskakujące kreacje (ani ma mobile'u ani na desktopie). Zawsze zwracamy uwagę, aby reklamy naszych
OK, dzięki za informację. Tak jak wspomniałem problem jest zaznany i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Komplet informacji przekazałem tez już do naszego IT, aby dokładniej przyjrzeli się sytuacji. O ile wyświetlanie się filmu niejako pod warstwą treści było zdiagnozowane, o tyle taka sytuacja jak na Twoim screenie nie miała prawa się pojawić. Już z tym walczymy!

Mam nadzieję, że zostaniesz jednak z nami (jak tylko uda nam się uporać z tym błędem)
@MagicznyMarcin: dostałem informację, że błąd jest już naprawiony i nie powinien się powtórzyć. Jak mawia klasyk "warto rozmawiać" ;) Mam nadzieję, że będziesz do nas zaglądał a w razie problemów... Na stronie są nasze maile kontaktowe - zawsze lepiej dać znać, że coś jest nie tak. My naprawdę staramy się aby ten serwis był możliwie przyjazny dla czytelników :)