Wpis z mikrobloga

O #!$%@? ale mam pomysła. Kojarzycie takie gry jak interaktywne filmy/tekstowe np. czy przeżyjesz w świecie zombie apokalipsy. Odpowiadamy na pytania mając do wyboru pare odpowiedzi i gra decyduje czy to był dobry wybór, średni czy taki który skazuje nas na porażkę. No i taka gra o której pomyślałem toczyłaby się na Urzędniczej. Byłbyś widzem Grubego który pod jego nieobecność odwiedza U2 na streamie. Oczywiście gra zakładałaby, że jesteś suchoklatesem 40 kilowym. I swoimi decyzjami musiałbyś jak najdłużej tam zostać nie tracąc godności osobistej i nie narazić się na FAS attack ( ͡º ͜ʖ͡º)
#danielmagical
  • 8
@MynameisLuca: jeśli w grze wystarczyłyby statyczne obrazy bez animacji albo animacje wyłącznie w formie gifow to temat jest do zrobienia w jeden dzień przez osobę średnio ogarnięta w htmlu :) ja myślałem w ogóle żeby zrobić pixelartową bijatykę (w stylu science Battle czy tam science fight) w uniwersum Urzędniczej i patostreamow ogólnie, tylko się zabrać za to nie mogę, szczególnie ze nie mam grafika :/
@GoodGuyChucky93: nie ma problemu. Co do zakończeń proponowałbym coś bardziej realnego ale można pojajcować zawsze. Złe zakończenie polegałoby na tym, że poinformowany o twoich akcjach Magical wpada na streama i kladzie sie na ciebie, upokarza i #!$%@? z chaty. Inne to po prostu wyprasza cie ostrymi słowami, inne to żegna cie spokojnie i daje na taxi. Najlepsze byłoby na drugi dzień gdzie dziękuje ci za prowadzenie streama, daje hajs zamawia żarełko