Wpis z mikrobloga

@daniel-zwierzynski mordo, powinieneś wprowadzić system nagród na Urzędniczą i stosować go do Gohy. Czyli, na przykład:
1. Goha pozamiata mieszkanie - dostaje piwo.
2. Goha pomyje podłogi - dostaje, powiedzmy, dwa piwa.
3. Goha zrobi obiad - piwo/dwa.
4. Goha pozmywa naczynia - piwo.
5. Goha zrobi pranie i je powiesi - piwo.
6. Goha się umyje (wiem, jak to brzmi, ale sam wiesz, jaka ona jest) - dostaje piwo, albo nawet czteropak, bo mycie jest dla niej wielkim wyzwaniem.
Pomyśl o tym - miałbyś w miarę ogarnięte mieszkanie, matka coś by wreszcie zaczęła robić, jakieś minimum ruchu by zażyła, a to zdrowo, widzowie by mieli show, no bo jednak sprzątanie w wykonaniu Gohy to niecodzienny widok. Musiałbyś tylko NAPRAWDĘ pilnować, żeby nikt jej nie dawał browarka ani żeby żadnego nie #!$%@?ła. Pomyśl o tym, serio. Gdyby codziennie pozamiatała, ugotowała, pozmywała i się umyła, to miała by około sześciu browarów, czyli byłoby w miarę.
#danielmagical
  • 11
  • Odpowiedz
@CzikaKarika: No dokładnie. Przecież jak ona siedzi CIĄGLE na dupsku, dosłownie nic nie robi, to jak ona ma choć trochę się ogarnąć. Wiadomo, że to stara menelica i nie należy się jej szacunek, ale jednak bez niej serial upadnie, a tego bym nie chciał, więc niech trochę pożyje, odmuli się, ruszy do czegokolwiek.
  • Odpowiedz
@Takjakos2012: mysle ze czasen wspolczucie u takich osob moze spowodowac wyrzuty sumienia, ze ona jest jaka jest, ze sie poddala, bedac szczerym jestem w tej samej sytuacji co ona i wiem ze jak ktos w takim stanie dostaje pociski to ma wywalone czy bedzie lepiej czy gorzej, dlatego nie poszla dzis do tego kuratora
  • Odpowiedz
@CzikaKarika: Wszystko zależy od człowieka, jeden po pociskach się weźmie w garść, inny załamie jeszcze bardziej. I żeby nie było, nie chce, żeby Goha całkowicie się ogarnęła - uważam ją za złego człowieka i w sumie to i tak nie wierzę, że jakkolwiek się ogarnie. Oglądam strimy dla dymów( ͡° ͜ʖ ͡°) ale byłoby fajnie, jakby troszkę odżyła. To "obserwuje Cię" zabrzmiało złowieszczo( ͡°(
  • Odpowiedz