Wpis z mikrobloga

@matra: jak graliśmy tam koncert za czasów jak jeszcze mieliśmy technicznego który był weganinem to przeszukaliśmy pół miasta a nic nie znaleźliśmy, obeszliśmy ze 3 kebaby, ale wszystko mięsne.
@lonelywolf: o, dobrze wiedzieć. Orientujesz się, czy można tam komponować własne zestawy, albo zamieniać składniki? Bo weszłam na stronę i widzę tortilli i sałatce to czego bezdyskusyjnie nie jadam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@3irg: mi wyrzuca Zieloną Krowę, ale nie mam ich menu. Dwie knajpy mi pokazuje, które już nie funkcjonują, więc też dupa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matra: To już są moje dywagacje, bo B-Białej nie znam za dobrze, prawie w ogóle, ale możesz zawsze rozglądać się za "restauracją" Sphinx, albo fastfoodem "Sevi Kebab", to są sieciówki, jeśli sa w B-Białej to będa w jakiś galeriach, a obie mają w menu falafelki, i to całkiem niezłe.
@3irg: Sphinx chyba jakiś jest, albo był, nie wiem. W sumie ciężko określić bo rzadko jadam na mieście, a już do typowych fast foodów w ogóle nie zaglądam ani się nimi nie interesuję. Tylko jakoś dopiero teraz mi przyszło do głowy, że skoro tak zajebiście mi falafele smakują, to przecież mogę ich poszukać u siebie w mieście xD
@KrolWlosowzNosa: a czy Sphinx nie był przypadkiem tam gdzie jest teraz Farma Cafe, czy gdzieś w okolicy? Bo jeżeli to ta sama knajpa (a coś mi się kojarzy), to byłam tam raz z niebieskim na kolacji i niesmak ogromny.. Tak mi się wydaje, że to Sphinx był, ale jak patrzę na google, to pokazuje adres na Barlickiego..