Wpis z mikrobloga

Na jakim poziomie trudności gracie w F1 2018? Ustawiłem sobie 75%, bo z wyścigów wyglądało, że to będzie najlepsze ustawienie, po czym w FP3 zrobiłem czas o 2 sek szybsze od 2 samochodu jadąc Toro Rosso xD
#f1 #f12018
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@AgneloMirande
Na padzie to bym w ogóle bał się grać
Na 100 z logitechiem g29 bez asyst z dobrze ustawionym force feedbackiem się jeździ miodzio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AgneloMirande: szczerze to ta gra jest #!$%@? pod względem ustawienia trudności. Co chwilę sobie podbijam bo alfa na tyle dobrze mi idzie rozwój bolidu że zacząłem wygrywać. Teraz chyba na 103 albo 105 nawet ustawie by znowu wrócić do jakoś środka stawki
  • Odpowiedz
  • 3
Na 101 na ten moment, ale prawdopodobnie podniosę. Żeby zobaczyć jakie jest mniej więcej Twoje tempo, to wybierz w Grand Prix 1 okrazeniowe kwalifikacje, wybierz RBR z 2010, ustaw wszystkie auta takie same i wykręć najlepszy możliwy czas. Jeśli jesteś pierwszy z dużą przewagą to zwiększ poziom, jeżeli jesteś na końcu, to zmniejsz. Jeśli będziesz szybszy/wolniejszy o 0.005 od najlepszego czasu bota to jest Twój poziom na jaki możesz wskoczyć w karierze
  • Odpowiedz