Wpis z mikrobloga

Jest już prawie 7:00, ale muszę napisać tę mini recenzję,bo wewnętrznie jeszcze cały drżę.

Obejrzałem film Jeszcze nie koniec / Jusq'a pa garde (2017r.). Uwielbiam dramaty, filmy ciężkie, jestem koneserem natury ludzkiego zła i oglądałem wiele, naprawdę wiele takich filmów ale to co zrobił ten film wbiło mnie w fotel. Film ten trwa zaledwie 1h30min, a jest tak wciągający, że odpalając go śpiący o 4 w nocy czuje się po obejrzeniu go rozbudzony jak po 3 kawach. Świetnie poprowadzony, realistyczny dramat rodzinny, poruszający bardzo ważny problem. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłem tak bardzo w filmie, jakbym czuł fizyczną obecność nie aktorów, a realnych osób, jakby nie było scenariusza, jakby to działo się naprawdę tu i teraz przede mną. Lubię zawieszać się w tak ciężkiej atmosferze. Jeśli lubisz dramaty i chcesz poświęcić zaledwie 1h30min na prawdziwą bombę to się nawet nie zastanawiaj(film jest na fili cc z lektorem). Dla mnie osobiście bardzo mocne 9/10. Tornado emocji

#film #filmy #kino #filmnawieczor
#kinomatografia #recenzja #ogladajzwykopem
okociskoko - Jest już prawie 7:00, ale muszę napisać tę mini recenzję,bo wewnętrznie ...

źródło: comment_B7fzbuYLhlTFFmu4vQjtsU9AT4EKPJdq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz