Wpis z mikrobloga

@Zuzelda zawsze się opłaca, chodź by dla osobistych wniosków. Ja się czuję lekko skonsternowany, podejrzewam że taki zabieg miał na celu przytrzymanie widza w niepewności do następnego sezonu, cóż dość sporo rzeczy pozostawili bez odpowiedzi.
@glores: Polecieli i to mocno. Jeśli chodzi o ładunek 212 to chodzi o ten kontener gdzie były zwłoki poprzedniego IF. Danny z pistoletami to jakieś jaja haha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serial ładnie zrobiony i tylko dla tego warto oglądać, fabuła to jakieś nieporozumienie.
@glores: Zakończenie sprawiające, że ma się ochotę czekać na kolejny sezon, czyli spełniło swoje zadanie xD Dla mnie ciekawy był ten sezon, bo właśnie prowadził do takiego nietypowego końca (drugi sezon Luke'a Cage'a też miał dziwną końcówkę, z którą nie wiem jak sobie poradzą xD), a po tej scenie w barze miałam mocne WTF.

@glores: ja nie rozumiem jedynie dlaczego nagle zapomniał jak się walczy i potrzebował by go Coleen trenowała? Że niby bo zabraniu tego #!$%@? smoka nagle zapomniał lat treningu w klasztorze Kunleen? Co za #!$%@? akcja.

@kmds: Motyw z pistoletami jest wzięty z pierwowzoru komiksowego więc żadna herezja

Poza tym bardzo lubię ten serial i fista. Z seriali marvela ten najbardziej mi podszedł. Klimaty sztuk walki i mistycyzmu i mają mnie
ja nie rozumiem jedynie dlaczego nagle zapomniał jak się walczy i potrzebował by go Coleen trenowała? Że niby bo zabraniu tego #!$%@? smoka nagle zapomniał lat treningu w klasztorze Kunleen? Co za #!$%@? akcja.


@StayOut: Ja zrozumiałem to tak, że on zna kung fu, a ona uczyła go karate. No i przez złamaną nogę w końcu mogli mieć sparingi jak równy z równym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)