Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Life_will_kill_ya: no bo to prawda, w niektórych przypadkach - wykopowych szczególnie - to nie ale jedyne co jest słabe to wyobrażenie ludzi o tym zawodzie. To negatywne jak to że programiści nic nie robią i to pozytywne jak to że niewiarygodnie dużo od nich zależy i są superbohaterami
  • Odpowiedz
@Life_will_kill_ya: Mnie tylko boli fakt co przez ostatnie 3 lata zrobiono z tym zawodem. Nic wiecej ¯\_(ツ)_/¯
Mowiac prosciej wole pracowac z ludzmi z pasja, ktora daje im pieniadze niz pracowac z ludzmi pracujacymi (tylko) dla pieniedzy. Ciezko znalezc z nimi wspolny jezyk.
  • Odpowiedz
niz pracowac z ludzmi pracujacymi (tylko) dla pieniedzy


@theacid: Oni akurat rzadko dochodzą do wysokich zarobków. Nie przejmowałbym się tym za bardzo. Dobrze, że programowanie promują, więcej miernot będzie na rynku a ja będe zarabiał coraz więcej.
  • Odpowiedz
@warning_sign: podpisuje się pod tym obiema rękami. Ludzie bardzo często patrzą tylko na pieniądze. Jestem wielkim zwolennikiem pracy na umowie, a nie jakies badziewiaste b2b. Ta praca daje mi poczucie bezpieczenstwa, moge się skupić na swojej pasji. Jesli mialbym gonić za pieniądzem, to chyba musiałbym prace zmieniać tak często jak co dwa lata.
  • Odpowiedz