Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: złamał dane słowo dla pieniędzy. Jest zwykłym wyrobnikiem, najemnikiem, dlatego wcale mi go nie żal. Zadrwil z kibiców, więc teraz los zadrwil z niego :) życzę mu jakiegoś Piasta albo Pogoni. Zakończy karierę jako zwykły kopacz bez statusu legendy. Żaden stadion nie będzie skandowal jego nazwiska, zadni kibice nie wywiesza flagi z jego podobizna , koszulek z jego nazwiskiem nie będzie pełno wśród kibiców. Sam sobie na to zasłużył
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: tego nie wiem, ale co do mieszkania to info raczej niezłej klasy bo wyposaża dom w mojej firmie.

Zobaczymy jak sprawa się rozwinie, ale jeden most za sobą już spalił, chociaż ta liga niczym mnie nie zaskoczy.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: jak Mączyński przechodził do Górnika, to też była taka sraka jak przy okazji transferu do Legii?
Dzięki transferom Brleka i Mąki Wisła zakończyła 2017 rok na lekkim plusie finansowym, więc trochę swojemu byłemu klubowi pomógł.
  • Odpowiedz
@Nevtrus: chodzi tylko o styl w jakim odszedł. Zarzekał się że nigdy do legi nie pójdzie. Kłamał i atakował dziennikarzy w tym samym momencie jak negocjował z L.
  • Odpowiedz