Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#protip #lifehack
Czy kiedyś mikrofalówka #!$%@?ła Was swoim bipaniem, przypominając o konieczności wyjęcia z niej chińskiej zupki? Wasz kot ma kuchniofobię ze względu na straszliwe pikanie tej złowrogiej maszyny? A może obudziliście kiedyś rodzinę o drugiej w nocy głośnym nawoływaniem mikrofali i babcia zagroziła wydziedziczeniem?

Prawie nikt nie zdaje sobie sprawy że wspaniałej funkcji mikrofali, jaką jest: tryb cichy. Tak, moi drodzy, uporczywe biiip można wyłączyć raz na zawsze, a mikrofalówka przy skończeniu swojej pracy po prostu cicho się wyłączy i grzecznie poczeka na właściciela.

Jak włączyć tryb cichy? No to już zależy od modelu. Na przykład, w mikrofalówkach Samsunga wystarczy wcisnąć jednocześnie i przytrzymać przyciski Stop i Start. Właścicieli innych modeli odsyłam do instrukcji, tudzież do internetu. Trzy minuty gorączkowego researchu pozwoli wam zaoszczędzić wiele stresu w przyszłości.

Serdecznie polecam. Moje relacje z mikrofalówką znacznie się poprawiły, odkąd nie muszę słuchać jej jęków. 10/10.
  • 2
  • Odpowiedz
@Binnion: A ja jestem z bipania bardzo zadowolony, mikrofalówka zawoła mnie zawsze wtedy kiedy jest to potrzebne. A w nocy śpię i nie mieszkam z babcią tylko na swoim.
  • Odpowiedz