Wpis z mikrobloga

Wybaczcie, że Was to co chwile dzisiaj wołam, ale po prostu teraz mam czas na ogarnięcie wielu spraw. Zatem:

@appylan
@cult_of_luna
@Czafincz
@Eligo
@Hubertosik
@parooow
@Musiek_
@HalfManHalfAmazing
@piotr-zbies
@porucznik_franek
@sam_gold
@supersucker
@sowacx
@Trae
@Wagram92
@Wojt_ASR_

Chodzi o draft #dynastiafantasynba

Żeby zminimalizować ryzyko, że kogoś nie będzie, albo by nie mógł - proponuję zacząć draft 12.09 w następujący sposób:

- draft pod tagiem - dopisujemy do listy pick z danej rundy, i wołamy wybierjacych dwa picki po nas. Czyli podając pick #5, wołamy wybierających z #6 i #7. Kopiujemy też wszystkie poprzednie picki z rundy, tak, żeby uniemożliwić pomyłkę i zdublowany wybór.
- czas na pick ograniczony do 24h, ale im szybciej tym lepiej bo: jak nie wybierzemy przynajmniej 6 rund do 23.09 (to co prawda 2h na pick, ale myślę, że może być czas, że w ciągu godziny wybierzemy nawet całą rundę), to zasady draftu ulegną zmianie. Tak samo - jeżeli się uda, to kolejne 11 rund musi być wybranych do 30.09.

Pasowałoby? Mam nadzieję, że nie będziemy zamulać, będzie dość elastycznie, a w razie wypadków losowych jedną dobę możemy poczekać awaryjnie na kogoś.

Jeżeli do 11.09 zgodzi się 10 z 15 osób (siebie nie liczę), to robimy draft w proponowanej formie.
No chyba, że ktoś poniżej napiszę coś ciekawszego, wtedy rozważymy jego propozycję.
  • 20