Wpis z mikrobloga

@foxbond wiesz ze nikt ci tyle nie da? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Dox3l: oczywiście, że nie... przeciętna osoba będzie zainteresowana góra 4-5 grami z takiej potężnej kolekcji indyków. To zwykła ciekawostka.
@Dox3l: Oczywiście, że nie, ale i ja nie zamierzam w żadnym wypadku sprzedawać :)

@beesAreAwesome: Kilka tytułów mam z pracy, kilkadziesiąt kupione, trochę bundli, subskrypcja do Humble Monthly

Będę miał, że zagrałem w ponad 80% z nich i spokojnie po 8h w każdą - nie jest to jednak prawdą, farmiłem z nich tylko karty.

@mariusz-skorp: Mam "Game Ban", nie "VAC" w CS:GO, bo jakieś gimby poprzez system Overwatch stwierdziły,
@foxbond: gdyby to działało tak jak mówisz to by chyba każdy pro gracz dostawał bana już 1 dnia ale na szczęście to tak nie działa
PS miałem global elite jak jeszcze grałem, w każdym meczu przeciwnicy wyzywali o cheaty i niby byłem zgłaszany przez kilka osób na mecz, nigdy nie dostałem nawet cooldowna na 30 minut
@foxbond: a mnie nie interesuje twoje opinia na temat overwatcha o którym masz zerowe info bo nie wystarczy aby wszyscy zaznaczyli "tak on ma cheaty" i bum ban z miejsca
PS nie muszę ci nie wierzyć, ja wiem że oszukiwałeś bo historyjka o tym że "gimbusy mi dały bana bo jestem taki superaśny" krąży po necie od początku overwachta
@mariusz-skorp: XDD Sugerujesz, że
cheatowałbym w fps, którego nawet nie lubię (wg najgorsza możliwa fizyka i mechanika spośród wszytkich na rynku)
cheatowałbym w rozgrywkach nierankingowych (tylko takie grałem bo lamię xd)
cheatowałbym na koncie, gdzie mam gry o wartości klikunastu tysięcy złotych
cheatowałbym na koncie podpisanym moim głównym nickiem oraz imieniem i nazwiskiem

Dodatkowo korzystam z tego samego nicku w innych grach, również competitive, takich jak LoL, Overwatch, SC2, W3, Fortnite
@mariusz-skorp: tak odswieze post, ja dostalem ow bana na smurfie kiedys, a nigdy w zyciu nie cheatowałem, wiec da sie wyrwać (zreszta na reddit sporo ludzi twierdzi, ze dostało ow bana za nic), a pro w ogole nie byłem w moim mniemaniu, od tego czasu odinstalowałem nawet cs'a z głownego konta i juz nie gram w to gufno.. gdyz nie chcialem miec w przyszlosci powtorki na 10 letnim koncie w ktorym
@kirk85: czyli miałeś normalne konto na którym nie dostałeś ale na smurfie akurat już dostałeś, a potem dodajesz, że "nie chciałbyś mieć powtórki na głównym koncie"
brzmi w 100% jak założenie drugiego konta w celach cheatowania
@mariusz-skorp: czyli tak jak myslalem, valve ma racje, bany sa tylko za cheatowanie, ow ban jest w 100% sprawny, nie tak nie jest i tak wielka firma jak valve tego nie przyzna, a Ty slepo za tym podązasz, wierz w co chcesz, nigdy nie mialem zadnego cheata w zadnej grze, a osob takich co podostawało OW bany za nic jest mnóstwo.
@kirk85 pro gracze nie grają matchamakingu ? grają a te mityczne "dzieci" na OW nie widzą nicków więc każdy taki pro gracz miałby już w tym samym dniu bana od tych mitycznych "dzieci" ale jednak kirk85 sebastain z polski dostał