Wpis z mikrobloga

@Robocop666: Odpowiadasz na "brednie" rzucając wieksze brednie, no szkola musi byc z Ciebie dumna! #!$%@? że nie pytałem Ciebie, a wiec jak zwykle włazisz na krzywy ryj i szukasz okazji żeby ktoś cie jak pojechał, Ty to masz łeb zjechany jak marczewsk jednak :D
@Jazin: Taki jesteś pyskaty jak cię nikt nie widzi a wyskoczysz ze mną na solo i powiesz mi to samo prosto w oczy?
Protektor 44, dwa kolanka i zimny łokieć powinny zaspokoić twoją wredną gębę, tylko uprzedź matkę że będzie miała syna bez dwóch zębów.
PS: Wracając do tematu, to przeczytaj najpierw to co masz zamiar napisać, bo podobno jesteś jazin a pytasz kto to ta stara ekipa cymbale.
Zdecyduj sie nie widzisz ale wiesz że mam wredną gebę? Czy czasami czytasz te swoje wypociny?

Z zasady dzieci nie bije ale klapsa mozesz dostać tylko zapnij tornister żeby kredki Ci sie nie wysypały i połamały bo bana będziesz mial na internet, a skoro już poruszyłeś temat mamy to zapytam ile sniegu ta Twoja madka zjadła że takiego bałwana urodziła?

Ps. Podobno to Kopernik nie żyje, bo o ile mi wiadomo nie
@Robocop666:
Jesteś paker Faky co dostał sraky. Paker i jego kult siły. Cały rozumek w pięści. Wszystko, co Ci Bozia dała, w mięśnie poszło Siedzisz teraz tutaj 24/7 i plujesz jadem, wylewasz żółć i żale za straconymi zabawkami
@jajanosik: To nie Faky, to jakiś marczewsk albo inny bulwa lub 1350 czyli psycholog/ detektyw i partyzant ze spalonego lasu w jednym. Te jego wmawianie kto jest kim, screeny itp przeciez to już ostatnie stadium i nawet na leczenie już za poźno.
I tu jest problem bo co pomysleć o błażnie ktory na solo w internecie woła. Są dwa aspekty, jezeli by miał 12 lat to by nie używał słowa "solo" bo obecnie po prostu się go już nie używa, więc to znaczy, że to jakiś 40+ któremu podłączyli neostradę miesiąc temu i odkrył jaki może być inteligentny korzystając z wikipedii.