Wpis z mikrobloga

  • 55
@luciditygone pamiętam jak kiedyś jakaś znajoma mojej różowej napisała do niej czy może użyć jej zdjęć na portalu randkowym bo ona nie ma powodzenia xDD myślałem gurwa że szlag mnie trafi jak zobaczyłem taką wiadomość, ludzie to debile
  • Odpowiedz
@luciditygone moja kuzynka zjechała na instagramie jakiegoś zalecającego się do niej hindusa/pakistanczyka, ten założył konto na jakimś portalu randkowym, wziął jej zdjęcia, podał jej imię, nick na insta oraz na snapchacie (miała w opisie na insta) i opis coś w stylu "chce się ostro ruchać" XD
Kuzynka się zczaiła że coś jest nie tak, gdy w ciągu kilku godzin dostała na snapie kilkaset(!) zdjęć benizów od jakichś obcych ludzi XDDD
  • Odpowiedz
@hyperballad kiedyś wszedłem z ciekawości na datezone czy jak to się tam nazywa i nawet nie logując się (zamazane profilowe) widziałem że większość facetów ma beniza. Na profilowym, zamiast ryja. Co to za portal ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 52
@luciditygone Znajoma ostatnio zablokowała typa na Olx.pl, bo wystawiła kilka sukienek na sprzedaż, a jakiś gość zaczął do niej pisać jakieś pierdoły typu "ładnie wyglądasz w tej sukience, po co ją sprzedajesz". Pisał do niej trzy dni jakieś głupoty, a ona mu przez ten czas nic nie odpowiadała. Zablokowała go po tym jak się zapytał co będzie robiła na obiad w niedziele xD
  • Odpowiedz