Wpis z mikrobloga

#przegryw #gownowpis

Przed historią należy wspomnieć, że z mojej 31 osobowej klasy mam tylko 2 kolegów i nie rozmawiam zbyt często z innymi ludźmi z mojej klasy (raz na miesiąc).

Przechodząc do sedna. Mój ojciec wrócił z wywiadówki i mi mówi, że mamy do pogadania. Bierze mnie na dwór i mówi:
- Twoja nauczycielka mówi że jesteś odludkiem. Nie kontaktujesz się z klasą, pomimo że to jest społeczność do której trafiłeś.
Coś tam pieprzy o społeczności i o tym, że powinienem się kontaktować z ludźmi, a nie ich denerwować. Generalnie cały czas odpowiadam tak żeby wyszło że słucham go, ale żeby jak najszybciej skończyć tą rozmowę, gdy nagle słyszę:
- Twoja wychowawczyni mówiła też, że poprosiła jakieś dziewczynki z twojej klasy, aby z tobą rozmawiały, a ty je zupełnie olałeś!

Zacząłem kisnąć w środku, bo jestem w III klasie gimnazjum, a ostatnio jakakolwiek dziewczyna, poza moją matką, odezwała się do mnie w wigilię klasową w II klasie.
Slave_master - #przegryw #gownowpis

Przed historią należy wspomnieć, że z mojej 31 o...

źródło: comment_WJKSxazEoLWi0x7S4qiot5uORcRPWHml.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Slave_master Prawda jest taka że tu potrzeba dobrego psychologa ale wszystko na co stać rodziców/nauczycieli to "wyjdź do ludzi" albo "to tylko przejściowe problemy, wyrośnie z tego" a psycholog "be" bo co ludzie powiedzą.

Nie wiem jak potoczą się twoje dalsze losy ale próbuj się uczyć tego co przyda ci się w pracy i dogadywania się z ludźmi na tyle by dać radę jakoś funkcjonować samodzielnie a o reszcie nie myśl. Z
  • Odpowiedz