Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Drogie Mirabelki z tagu #nintendoswitch i #nintendo ()
Mam do was dwa pytania:
1) Czy ktoś z was mógłby mi pomóc z możliwością gry on-line? Gry takie jak MK 8 czy Splatoon 2 wywalają ciągle błąd, a mimo zmiany DNS nadal taki błąd wyskakuje. Obstawiam, że problemem może być NAT ( u mnie wskazuje poziom D), ale nie wiem jak ustawić, żeby jego poziom był wyższy. Poratuje ktoś poradnikiem?
2) Jakie gry polecacie na singla? Mam nowego Mariana i Zeldę i zastanawiam się nad kupnem czegoś pokroju klasycznego slashera albo jrpga. Polecacie Bayonete, Monster Hunter Generations Ultimate czy Valkyrie Chronicles 4?
Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę udanego czwartku ( )
  • 9
@redevid: Na pierwsze pytanie niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć ale względem drugiego bardzo chętnie ;)
Wszystko zależy od osobistych preferencji ale mnie zdecydowanie urzekly tytuły takie jak Darkest Dungeon, Hollow Knight i z niecierpliwością czekam na najnowsze pokemony/dark souls remastered :)
@redevid:

Ad 1. Jest dużo pomysłów z DNSami innymi, ale wpierw sprawdź u swojego dostarczyciela neta, czy nie masz prywatnego IP. Publiczne powinno załatwić sprawę i zmienić NAT to A.

Skondensowane info napisał ventillo:
https://www.wykop.pl/wpis/28944999/nintendoswitch-nintendo-jesli-chcecie-pograc-on-li/#comment-102833115

2. Valkyria Chronicles 4 jest bardzo spoko, ale sprawdź demko, czy pasuje Ci połączenie połączenie RPG z Xcomem. Ja tam bierę, bo pasuje i bardziej niż Xenoblade.

Spoko jest Okami - jeden z fajniejszych tytułów w
@redevid sam miałem problem z NATem ale wypracowałem rozwiązanie. Można to zrobić na 2 sposoby. 1: Musisz posiadać win 10 z możliwością robienia Hotspotu. Czyli szukasz sobie jakiegoś darmowego vpna z typem połączenia pptp. W Google wpisz free pptp vpn (np freevpn.me albo vpnbook). Tworzysz połączenie vpn na Windowsie (jeśli nie potrafisz to w internecie jest sporo poradników). Odpalasz hotspota i wchodzisz w panelu sterowania w ustawienia kart sieciowych. Szukasz karty od