Wpis z mikrobloga

@ursaminior / Pod ten zdany egzamin życiowy, za wiedzę i za osiągnięcia. Miło się patrzy na sukces innych, jak się im udaje tak jak Tobie. Jestem szczęśliwy że mogłem w tym uczestniczyć przez krótką chwile.

Gratulacje raz jeszcze, piwko dla Ciebie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

A wam drogie wykopki, życzę z całego serca jak najlepiej, w czasach gdzie wiadro rzygów wylewacie po sobie, życzę wam aby wasze plany, marzenia się spełniły.

Nic nie płacę za to jaki jestem, nie kosztuje mnie to nawet złotówki, a jedynie dobre słowo raz za czas i to że mogę być częścią czyjegoś sukcesu, i tego miejsca.

Sami wybieracie swój los, to jak żyjecie i to kim będziecie a żyj i daj żyć innym powinno tkwić w waszych mądrych głowach zawsze na zawsze.

Drugie piwko za wykop i ludzi dobrych o szczerym sercu, którzy wierzą że iskra która w nich jest pozwoli rozpalić ambicje i dążyć do celu, walczyć o lepsze jutro, sobie o innym. W tych czasach to bardzo potrzebne.

każdy zasługuje na sukces i nie wierzcie nikomu kto mówi że jest inaczej, swoją pracą i wytrzymałością można przenosić góry ()

Jestem tu bardzo długo, dużo dłużej niż się wam wydaje xD widziałem jak to forum raczkuje, jak powstają nowe elementy i grupy, twórcy niektórych tagów już chyba nie żyją () ale warto tu być, mimo warstwy gówna jest prawilny kontent i wspaniali ludzie (σ ͜ʖσ)

#czujedobrzeczlowiek #milegowieczoru #oswiadczenie #zubr #piwo #pijzwykopem #wykop
v.....k - @ursaminior / Pod ten zdany egzamin życiowy, za wiedzę i za osiągnięcia. Mi...

źródło: comment_fvBZeE2QxpROkisWAgZIGblEgFb3y21N.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@ursaminior wow, no ja bym chciał widzieć ten proces. Kilka razy czytałem o tym, wydaje mi się to pięknym gestem i trzeba mieć odwagę żeby to zrobić.

Poza tym predyspozycje, bo kłaczka nie biorą A cudne długie włosy są warte majątek, dla niektórych to nieocenione dobro.

Świetna sprawa, o takich sytuacjach powinno się częściej rozmawiać, w morzu informacji negatywnych to najlepsze wyjście na poprawę tego wszystkiego.
  • Odpowiedz
@ursaminior: A ja mam zamiar zacząć regularnie oddawać krew. Nigdy tego nie robiłem, igły się nie boję, a wiem że jestem w stanie i takim prostym gestem mogę uratować komuś życie. No i nie odwdzięczyłem się do dziś schronisku z którego wziąłem swojego psa - najlepszego towarzysza. Kupię im kilka worków dobrej karmy bo niedługo zacznie się robić zimno... To trzeba zrobić, tak po prostu.
  • Odpowiedz
  • 1
@dobrze_smyram też mam psiaka ze schroniska, kiedyś robiłem reportaż żeby ludzie zobaczyli jakie słodkie mordki tam są, i zakochałem się w jednym.

Nie mogłem go tak zostawić, a potem zabrała mi go teściowa xD ale pies jest szczęśliwy, ma kociego kolegę ()

@ursaminior piękny gest, nawet nie wiem co powiedzieć bo moja dawka pozytywnej energii przy tym to nic xD
v.....k - @dobrze_smyram też mam psiaka ze schroniska, kiedyś robiłem reportaż żeby l...

źródło: comment_IuczsKPIe06b4a0VoxzHgv10WZaAjMVB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz