Aktywne Wpisy

Kwas747 +42
Ej kojarzycie te mobilne kawiarnie na rowerach? Właśnie sobie zdałem sprawę że kawa w tym przybytku kosztuje 12 zł. Kumacie? 12 zł za kawę z budy na rowerze ? Tyle samo co w eleganckiej kawiarni w której obsłuży nas kelnerka, odbierze zamówienie, przyniesie kawe, rozliczy przy stoliku. Foodtrucki z burgerami za 50 i kawa z roweru za 12. Jak byłem w Neapolu to w każdej lepszej kawiarni espresso było za 90 centów
źródło: temp_file967574224938461863
Pobierz
depcioo +3
Czy ppk się opłaca?
Jesteście zapisani u was w firmach?
#ppk #oszczedzanie #inwestycje #pracowniczeplanykapitalowe
Jesteście zapisani u was w firmach?
#ppk #oszczedzanie #inwestycje #pracowniczeplanykapitalowe





#yerbamatewykopclub
1Kg Pajarito kosztuje 15-20zł (zwykłe ~20zł, ale zdarzają się sytuację, iż 1Kg kosztuje nawet 15zł albo mniej).
@LaFlare:
W każdym normalnym sklepie?
@Gacek2k17: Podał link do naturalmarket i tam jest po ~20zł:
https://www.naturalmarket.pl/product-zul-1327-Pajarito-Elaborada-Con-Palo-Tradicional-1kg.html
1Kg Mieszanek Mate Green kosztuje 20-25zł( ͡° ͜ʖ ͡°) (gorzej z całymi paczkami).
Potwierdzam, szanuję promocję na "uszkodzone Yerby" albo Yerby z kończącym się terminem ważności. Dla pijącego nie robi to żadnej różnicy, a obniżki wahają się od 30-60%. Pomyśleć, iż są ludzie, co kupują 0.5Kg Pajarito za 30-40zł( ͡° ͜ʖ ͡°).
W sumie zawsze kupuje yebry w 0.5kg paczkach ostatnio chyba pajarito za 18 kupowalem czy jakos tak