Wpis z mikrobloga

Wcześniej w znaleziskach o pedofilii w kościele padały stwierdzenia, że to nie księża gwałcili, tylko homosie.

Dzisiaj mamy znalezisko o heteroseksualnych mężczyznach gwałcących małe dziewczynki. Kto winny? Oczywiście homoseksualiści xDDD

Pamiętajcie, tacy tytani intelektualni jak @Pan3as , @solarris i plusujący ich użytkownicy mają więcej głosów w wyborach niż jeden profesor. Dramat.

#shitwykopsays #neuropa ##!$%@? #pedofilia #komunizm (bo jeżeli to nie ubytki intelektualne, to iście bolszewickie metody propagandy) #rakcontent
wielooczek - Wcześniej w znaleziskach o pedofilii w kościele padały stwierdzenia, że ...

źródło: comment_9wHn1EhiWrXmRRMPPSAeH2ltA1nbNgNm.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Typowa propaganda jest typowa


@Pan3as: Cieszę się, że się przyznajesz.

Zapomnijmy że to nie katolik

To nie ma znaczenia w kontekście mojego wpisu i podanego jednego z dwóch przykładów. Czytanie ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
To nie ma znaczenia w kontekście mojego wpisu i podanego jednego z dwóch przykładów. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.


@wielooczek: Widzę tytan intelektu się odezwał, sam wyskoczyłeś z bólem bo ośmieliłem się napisać od czego się zaczęło i w którą stronę idzie i nie pisałem o samym problemie pedofilii a o tresowaniu i oswajaniu z tym ludzi.
To nie ja panicznie zareagowałem hasłem A bo kościół

Lewacy są typowi, kościół zawsze zły, LGBT zawsze dobre, jazda z komunizmu jest na fali to wyzywać każdego od bolszewików aby podeprzeć swoją myśl czymś chwytliwym no ale widać co piszesz i co
  • Odpowiedz
ale widać co piszesz i co tagujesz lewaczku.


@Pan3as: A co takiego piszę i taguję? Wolności obyczajowe i gospodarcze, które nota bene komuniści z ubiegłego wieku (i komuniści "starej szkoły" dzisiaj) uważali za najgorsze co istnieje? Fakt, dzięki inżynierii społecznej jaką praktykują od lat, dzisiaj poszanowanie wolności to LEWACTWO xD


przypomnę że LGBT ma akcje oswajania pedofilii i nie bez powodu przoduje w statystykach odnoszących się do
  • Odpowiedz