Wpis z mikrobloga

Witam!
Poszukuję telefonu w cenie maksymalnej do 1100PLN (wolałbym w okolicach 900, ale te 200 mogę dołożyć). Telefon do użytku codziennego (internet, nawigacja, muzyka (gierki raczej rzadko)), na aparacie mi specjalnie nie zależy bo w tej cenie każdy ma dla mnie wystarczająco dobry. Dobra bateria też dość ważna. Telefon na dłuższy okres czasu(3-4 lata), dlatego 4GB RAM.
Rozglądałem się trochę za Xiaomi Redmi Note 5, Mi A2 Lite. Note 5 jak się zorientowałem ma lepszy procesor, ale nie wiem czy nie będzie za duży, chociaż w sumie Mi A2 jest nie wiele mniejszy. Może macie jakieś inne propozycje godne uwagi (nie koniecznie xiaomi)?
Z góry dziękuję za pomoc.

#telefony #xiaomi
  • 10
@kAdi: @Filozof_Marian: obecnie uzywane baterie w telefonach, po 2 latach maja juz spore straty pojemnosci.
W ogromnej wiekszosci modeli, nie wymienisz jej bez ingerencji we flaki, rozpinanie tasm, odklejnie na sile od obudowy itd.
Poza tym po 2 latach kupisz co najwyzej zamiennik, albo podrobke, bo zaden producent nie produkuje tak dlugo czesci.

No i w wypadku xiaomi i ich serii redmi, matetialy uzyte sa takie a nie inne. Sprawdzcie
@PurpleHaze: no elo, właściciel redmi note 3 (sd) here.
2-3 lata telefon spokojnie może posłużyć (o ile go fizycznie nie rozwalisz), mój ma krótko ponad 2 lata i osobiście nie doświadczam żadnych innych problemów pozą słabiej trzymającą baterią (może to też kwestia softu).