Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś miał wątpliwości w jakim kraju żyjemy to przygotowałem małą ściągę:
- w kraju, w którym prokuratura ściga za zakładanie koszulek na pomniki ale wykłada #!$%@? na sprzedawanie ludziom liści
- w kraju, w którym obrzydliwa i wulgarna pani poseł na której pensje składam się tak samo jak i wy przyklaskuję na takie traktowanie ludzi
- w kraju, w którym pijak Głódź, złodziej Rydzyk, szajka pedofilów i degeneratów jest przedstawiana jako wielcy ludzie, którzy budują ten kraj
- w kraju, w którym ludzie z własnej woli, co niedziele, dostarczają im swoje własne dzieci celem wkładania im do buzi opłatka, na zapleczu może czegoś innego (nie wiem, staram się omijać bandziorów jak tylko mogę)
- w kraju, w którym Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej pada przed tą bandą na kolana przy każdej możliwej okazji
- w kraju, w którym ludzie pracujący są okradani z swoich pieniędzy, które następnie trafiają do nierobów i szeroko rozumianej patologii
- w kraju, w którym takie nazwiska jak Scheuring-Wielgus czy Thun są przesiąknięte zagraniczną (najczęściej niemiecką) zdradą, natomiast Arendt-Wittchen to rodzina w prostej linii od Poniatowskich

A to wnioski w sumie tylko z paru ostatnich dni. Wspaniałych doczekaliśmy się czasów. Ze swojej strony pragnę również podziękować Prezesowi jak i całej partii PiS za szybkie sprowadzenie wraku Tupolewa do Polski, za wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do osób które zorganizowały zamach, jak i również za wsadzenie Tuska i reszty złodziei z Peło za kratki.

A nie, czekaj... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi
Pobierz szymeg7 - Gdyby ktoś miał wątpliwości w jakim kraju żyjemy to przygotowałem małą ścią...
źródło: comment_YcQxAFykB241xFXsObuGG6OvhDW1aKeL.jpg
  • 11
@szymeg7: spokojniej się żyje jak sobie uświadomisz, że Polska to państwo teoretyczne, tekturka którą mogą w każdej chwili zgnieść sąsiedni wrogowie jak i sojusznicy. Naród zmieniający okupantów jak rękawiczki, kochający żyć pod butem, Watykan im tylko za kasę tą potrzebę zaspokaja.

Wolności obywatelskie, obyczajowe i gospodarcze tu nie pasują. To tak jakbyś niewolnikom tłumaczył konwencje genewskie.
@invisibleborder: Ludzie w polsce strasznie się radykalizują. Politycy robią z nimi co chcą. Zamiast wybrac z lewicy co dobre i z prawicy co dobre to nie "jestem lewakiem na 100%"

@szymeg7: Pedofilia wśród księży to taki sam problem jak wśród innych zawodów w których mężczyźnie mają kontakt z dziecmi. Ale mniejsza o to. Popieram walkę o to by pedofilię czy jakiekolwiek inne wykorzystywanie seksualne zwalczać. Tylko czy nie zapominamy o
@ZRX1100: to jest walka z ciemnotą umysłową, nauczyciel po samym oskarżeniu o molestowanie traci pracę i prokuratura się bierze za niego. U księży tak się nie dzieje, przenosinki, niszczenie dowodów, zastraszanie ofiar, przekupstwo, kłamstwa.

Dlatego trzeba wytępić sekty z życia publicznego, wierzyć sobie możesz w domu, a nie pasożytować na podatkach, indoktrynować dzieci, zakazywać wolnym ludziom i kontrolować im życie w imię urojeń.
@invisibleborder: Czytałem też o masowych fałszywych oskarżeniach by wyłudzić odszkodowanie. Tak że liczby liczbami. Wątpię by potrafili zatuszować 99% takich przypadków. Jak są tacy w tym dobrzy to może powinni handlować bronia i mordować na zlecenie. Nie zrozum mnie źle. jest dużo do zarzucenia KK. Ale trzeba na spokojnie zajać się problemami a nie atakować wierzących. Kościól generalnie uczy dobra i większość katolików chce dobra. To czy historia z Biblii to
@ZRX1100: ty sobie dalej wątpij a oni to robią. To nie jest moja opinia tylko biegłych, zawarta w każdym z raportów po śledztwie, ta sama polityka kościoła, różne kraje, ten sam efekt. Są tacy dobrzy, bo wierni im pozwalają.

Kościół nie uczy dobra tylko posłuszeństwa, które wykorzystuje do manipulacji, kasy i władzy. Nie ma z dobrem nic wspólnego. Musi być zlikwidowany.
@invisibleborder: Uczy też dobra, samo nie czyń drugiemu tego co tobie niemiłe, uważam za bardzo mądrą zasadę. Gdybyśmy wszyscy według niej żyli świat byłby lepszy.

Prokuratura otwarcie przyznaje że są winni ale nie są w stanie udowodnić im winy? Nie rozumiem tu czegoś. Czym się różni zwykły dom gdzie dochodzi do wykorzystywania od kościoła. Dlaczego w jednym prokuratura jest w stanie udowodnic winę a w drugim nie? Kiedyś poznałem dziewczynę która
Pedofilia wśród księży to taki sam problem jak wśród innych zawodów w których mężczyźnie mają kontakt z dziecmi.


@ZRX1100: G. prawda. Nauczyciel WF-u, dajmy na to, może mieć i zwykle ma żonę, którą sobie rucha. Poza tym sam fakt, że nie poszedł na księdza, świadczy o nim lepiej.