Wpis z mikrobloga

Katolicyzm zrył mi banie.

Całe dzieciństwo czułem poczucie winy, seks był tematem tabu, kościół straszył mnie piekłem, mówił jak mam żyć aby pójść do nieba, ogólnie to jeden #!$%@? genialnie dopracowany system który cię uzależnia w każdy możliwy sposób. Nienawidziłem chodzić do kościoła, klękanie, wstawanie, powtarzanie aż do #!$%@? tych samych słów w które zaczynasz wierzyć bo inaczej się nie da.

Czapki biskupów, czy innych papieży, guru, typowe, najprostsze zagrania z psychologii czy manipulacji, gry statusowe. Nawet teraz boję się przyznać że jestem ateistą, bo w głębi mojej podświadomości boję się że Bóg mnie #!$%@?, mimo że widzę dziś jakie to wszystko było żałosne, jakie #!$%@? to było zakłamane jak #!$%@? oszukali mnie, ja #!$%@?...

Kościół po prostu dołożył cegiełkę do fundamentu mojego przegrywu.


#kosciol #katolicyzm #religia #przegryw i oczywiście #bekazkatoli
Pobierz t.....t - Katolicyzm zrył mi banie.

Całe dzieciństwo czułem poczucie winy, seks był ...
źródło: comment_d3BaKsG1FChUnbdYgeDEfeUL7NDjH2nb.jpg
  • 11
@temporary_account a ja jak bylem u cioci ktora jest turbokatolem i zabierala mnie do kościoła co chwike to byłem normikiem motzno i nawet ludzi poznawałem

Turaj w domu do kościoła nie chodziłem i nie chodzę i przegryw sie ze mnie zrobił, fobia społeczna i tak dalej.

Największy normik jakiego znam to katoliczka, mnóstwo znajomych, ciągle wyjazdy ze znajomymi, oazy, umiejętność społeczne lvl 99999999999999999
@temporary_account: weź ten krzyżyk wyrzuć do śmieci, a wraz z nim resztki bajek z umysłu.

Też poczułem się mocno oszukany, gdy zacząłem świadomie analizować fakty. Jakim ujem trzeba być, żeby tyle czasu, wysiłku i pieniędzy wkładać, by wmawiać tak absurdalne kłamstwa? Jakim cudem to jest dopuszczalne?

Młody człowiek dorastając przez lata próbuje zrozumieć rzeczywistość, prawa nią rządzące, chce dołożyć swoją cegiełkę do osiągnięć cywilizacji... a tu na dzień dobry ludzkość cię