Wpis z mikrobloga

Co się w tym #dhl #!$%@?, dostałem maila że dzisiaj będzie kurier 12:00-16:00, o 20 patrzę na tracking bo coś kuriera nie widać a tam "Aktualny status PRZESYŁKA DORĘCZONA Przesyłka została doręczona do Odbiorcy. Odebrana przez KOKOSZCZYK". Chyba nie muszę mówić, że nawet nie znam nikogo o takim nazwisku XD A na infolinii miły automat poinformował że w takich sprawach proszę dzwonić 7-20. Czytając tag widzę, że to codzienność...
#kurier
#edit
btw kto odbiera przesyłkę gdzie widzi że ewidentnie nie jest zaadresowana do niego
  • 6
@k_EZ: Napisz jutro do sprzedawcy że paczka do Ciebie nie doszła, sprzedawca sprawdzi status, powie że doszła, Ty że nikogo takiego nie znasz, sprzedawca zrobi reklamację.

Sprzedawca jest stroną w umowie z DHL więc niech to on składa skargę. I wołaj co tam będzie się działo.
@Acrivec myślę żeby najpierw zadzwonić na infolinię i może dają nr do kuriera i zapytam o co chodzi, potem ewentualnie tak jak mówisz
@Acrivec też mi się to nie podoba, ale nigdy nie miałem problemów z żadnym z kurierów a paczek odbieram całkiem sporo, a zresztą, napiszę do sprzedawcy, nie zależy mi żeby mieć tę przesyłkę szybko to można się pobawić
@Acrivec: kurier zostawił paczkę pod innym numerem w tej samej miejscowości, szkoda że siedziałem cały dzień w domu w pokoju z widokiem na furtkę i nikogo nie było, tłumaczył się że nie mógł się dodzwonić bo nie miał numeru a podawałem xD