Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Kotel_ Lublin to zwyczajna wiocha gdzie jedyną perspektywą to jest otworzyć lumpa z używanym ubraniem. Lublin przez obecnego prezydenta zaprzepaścił wiekową szansę na rozwój.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@magnes125 Mój nick to Tobiass czy WrozbitaMaciej? Pytasz mnie jakbym znał alternatywną historię nie znam. Ale wiem że wstydzę się tego że jestem z Lublina.
  • Odpowiedz
@Tobiass: czemu nie? brak korków, dobre drogi, sporo miejsc parkingowych, miasto stosunkowo ładne, po prostu nic nie oferuje patrząc przyszłościowo i trochę się kręci dzięki temu, że jest miastem studenckim, dopiero byłby syf bez studentów xD
  • Odpowiedz
@Tobiass: Myślałam, że wiesz coś więcej. To, że byłoby inaczej, a z dużym prawdopodobieństwem dużo gorzej, to też wróżenie. I z tego co pamiętam, to nawet nie pochodzisz z Lublina więc nawet jeśli zaszły jakieś zmiany, to raczej ciężej będzie Ci je zauważyć.
  • Odpowiedz
@Tobiass: powiem tylko tyle, że jak byś pamiętał lata '90 to byś się chyba pochlastał, skoro obecny Lublin to dla Ciebie powód do wstydu. Porównujesz wielowiekową stolicę, siedzibę najstarszego w Polsce uniwerku do Lublina a poza tym zabór austro- węgierski do rosyjskiego i potem jesteś zdziwiony, że nie dotrzymuje kroku...
  • Odpowiedz