Wpis z mikrobloga

No #!$%@? debile jak antyszczepionkowcy. Zaczynają #!$%@?ć jakby marihuana była nielegalna przez wielkie koncerny farmaceutyczne, które mają w tym interes, bo jeden krzaczek jest w stanie być lepszy niż chemioterapia xDDDDDDDDD W ogóle nie ogarniam dlaczego dalej jest to #!$%@? o medycznej marihuanie, jakby to miał być krok ku legalizacji rekreacyjnej xd Każdy przecie wie o co chodzi, a medyczność marychy to tylko pretekst, żeby później zabrać się za normalną. W ogóle o co jeszcze chodzi z tą leczniczą? Przecież z tego co widzę olejki CBD są na rynku dostępne, po #!$%@? cenie, ale są. Rekreacyjna powinna być legalna, ale kuźwa ten ruch wygląda coraz bardziej jak madki co przeczytały na yt w żółtych napisach, że szczepionki zabijajo.

#konopie #wolnekonopie #narkotykizawszespoko #marihuana
Reepo - No #!$%@? debile jak antyszczepionkowcy. Zaczynają #!$%@?ć jakby marihuana by...

źródło: comment_dgYBRBHZ3ilQtfztiCNXEvbzsZ1hiFCY.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Reepo: Akurat w leczeniu raka mózgu np. takiego chłoniaka samo cbd jest niewystarczające do przeprowadzenia skutecznej terapii. Trzeba sięgać po nielegalne thc i samemu robić olej, a cbd suplementować w tabletkach.
Ale w sumie nie rozumiem twojego oburzenia.
  • Odpowiedz
@Ozor: Raczej się oburzam o samą tą infografikę + fakt, że większość ludzi pieprzy bzdety o leczniczej, kiedy zależy im na czymś innym xd
  • Odpowiedz
@Reepo: Aaa :D To teraz rozumiem. Hipokryzja... Ja tam uważam że jak ktoś chory to niech się leczy a jak ktoś chce to niech pali. Jeden lubi się nachlać a drugi zjarać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ozor: jak pisałem, ja tam do zielska nic nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej po prostu irytuje, że ten ruch legalizacyjny nie wygląda wcale najlepiej, przez co nie wiem czy tak łatwo mu będzie przekonać rządzących (zwłaszcza tych xD) do kroku jakim jest legalizacja.
  • Odpowiedz
@Reepo: walka o medyczną mj to klasyczny przykład metody małych kroków. Wydaje się, że środowiska w to zaangażowane nie są takie głupie, bo to optymalna metoda przy tak czarnym "narkotykowym" PR, obecnym zwłaszcza wśród starszego pokolenia. Najpierw jest walka o to żeby każdy chory mógł stosować preparaty pochodne, później będzie propozycja legalnych blantów jako paraterapii, do której każdy potrzebujący powinien mieć prawo, by wreszcie dojść do finału, w którym każdy powinien
  • Odpowiedz
@Reepo: Pretekst, nie pretekst, absurdalny jest fakt że marihuana pomimo tego że jest narkotykiem lekkim w medycynie na chwile obecna ma zastosowanie znikome, podczas gdy wyroby z maku takie jak morfina czy heroina są od dawna stosowane w medycynie.
  • Odpowiedz