Wpis z mikrobloga

@Mirkoszczur:
1. mieszkanie z kims nie jest niezbedne do poznania tejze osoby. Mozna zrobic to nie mieszkajac, choc oczywiscie wymaga to wiecej wysilku niz przy mieszkaniu. Poza tym zwiazek, gdzie ludzie mieszkali razem, tez sie jednak rozpadaja, czyli nie jest to zaden wyznacznik.
2. zdradzaja i kobiety i mezczyzni. Po prostu robia to ludzie bez honoru i zasad moralnych. Plec nie decyduje o tym, jakie kto ma zasady i jak zostal
@agaja: nie twierdzę, że tylko kobiety zdradzają. Z moich obserwacji otoczenia to częściej zdradzają faceci.

Uważam jednak, że przy mieszkaniu razem i spędzenia ciągle czasu dopiero poznajesz osobę i jej nawyki w znacznym stopniu. Zresztą przestałem myśleć o związku, jako głównym celu. Jeżeli nie będzie mi dane, to trudno.
@Mirkoszczur: i ja uwazam, ze to jest bardzo dobre podejscie.
Zwiazek powinien byc jednym z elementow zycia, dopelnieniem, a nie podstawa i czyms, od czego sie szczescie uzaleznia.

Co do tego mieszkania... czas spedzac mozna tez nie tylko mieszkajac razem.
Oczywiscie wymaga to dojrzalego podejscia do tematu i wiekszego wysilku z obu stron.
Ja przed slubem nie mieszkalam (choc rzeczywiscie o tyle latwiej bylo, ze mieszalismy z mezem bardzo blisko siebie
@Mirkoszczur: Polecam znaleźć sponsorkę i to bez ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest pełno 40+ latek które, albo są samotne, albo w jej małżeństwie panuje chłód. Czasem łatwiej takie wyrwać niż 20 parolatki, spraw, żeby poczuła się przy Tobie wyjątkowo, żeby przeżyła z Tobą drugą młodość, a zrobi dla Ciebie wszystko. Dodatkowo wie czego chce od życia i może Cię sporo nauczyć. Zbieraj tylko zdjęcia, filmy, gadki online,
@cyjanek_potasu: Przecież nie musisz pukać każdej chętnej, Ty masz władze to Ty wybierasz, jeśli kobieta nie wydaje się atrakcyjna to nie podbijasz, chyba, że mocno zależy Ci na kasie.

@temekx: To już trudna sprawa, jak jeszcze samotną znajdziesz gdzieś w klubie, grupce na fb czy sama ogłosi się na forum, że szuka to dobijasz, z mężatką jest gorzej bo musisz wyczuć która jest nieszczęśliwa w związku, a to nie każdy
Przecież nie musisz pukać każdej chętnej, Ty masz władze to Ty wybierasz, jeśli kobieta nie wydaje się atrakcyjna to nie podbijasz, chyba, że mocno zależy Ci na kasie.


@tentintamtom:
nie wykorzystuję ludzi dla swoich własnych potrzeb.
Mam nadzieję, że na Twoją matkę mężczyźni też tak będą patrzyli, jako na obiekt do "puknięcia" i wzbogacenia się.
Wybacz, ale dno moralne to zbyt słabe określenie dla Twojej postawy.
Nikogo nie zmuszam, jeśli dwie strony wyrażają chęć i godzą się na pewien układ to nie widzę w tym nic złego.


@tentintamtom:
A mówisz tej kobiecie na starcie, że przyszedłeś ją tylko przelecieć i zabrać jej pieniadze?
Jeżeli tak i ona na to się godzi to zwracam honor,
ale dobrze wiem, że tak nie jest.
A mówisz tej kobiecie na starcie, że przyszedłeś ją tylko przelecieć i zabrać jej pieniadze?


@cyjanek_potasu: No tak, bo kobieta która jest zainteresowana takimi usługami oferuje żelki i liczy, że na spotkaniu będą grać razem w warcaby, albo ciągnąć bierki.