Wpis z mikrobloga

Nie ma wymagan z tego co wiem to bez 345ilvl na hc nie ma co podchodzic


@vetroo: 345 to teraz ma może 0.5% graczy a niektóre HC bossy będą zrobione nawet w średnich gildiach w tym samym resecie co wyjdzie Uldir.
@Apacz449: @nairoht: @vetroo: zakładam że koledze chodzi o wymagania do skolejkowania się na lfr
od środy jest dostępny normal i heroic, tydzień później mythic i 1 skrzydło lfr, z kolejnymi wychodzącymi tydzień po tygodniu, lfr będzie dropił 335 (chyba) wieć wymagany będzie pewnie w okolicach 320, więc heroic dungeony ci wystarczą do wygearowania się
@Hatespinner: jakie 0,5% graczy xD
U mnie w gildii 340 okolo 18 osob, docelowo bedzie 25+ i chcemy normala w pierwszy reset na spokojnie roztrzaskac zeby potem hc latac. 345+ okolo 9 osob na ten moment z calego rosteru rajdowego. Dodam ze gildia casualowa, max co rajdowalismy to hc
@bbackbone: Twój argument jest z dupy człowieku, co kogo obchodzi twoja gildia. XD A u mnie w gildii średni GS to 310, więc szybko lecimy średnią i dla populacji w wowie jest 325+. Przegrałeś i zabieram twoje złoto.

Nie wiem jak ty chcesz mieć easy 345 jak to wymaga przynajmniej 4 rolli na 355. No chyba, że pół itemów kupiłeś na AH.
jeden tf na 3 tyg to nic szczegolnego.


@bbackbone: Na #!$%@? mi twój link jak piszesz takie bzdury? Ktoś podliczył szanse na rolla +15 ilvl w patchu 7.1 i wyszło ~2.5%. Wiele się pod tym względem nie zmieniło. A Ty mówisz, że pójście na 10 instancji i złapanie takiego rolla to nic takiego. I jeszcze założenie, że ten item będzie miał lepsze staty niż np. 340 z socketem.
@Hatespinner: jakie 10 instancji? 3 resety x 10 to jest 30. Mam kumpli z gildii ktorzy maja po 2-3 postacie 345 bez kupowania itemow z ah. Zaraz bede w grze to ci screena z ilvlami na poszczegolnych slotach dam. Sam neck ma 363 ilvl przy 20 poziomie i jak ktos nie jest do tylu z repka.