Wpis z mikrobloga

@cult_of_luna: Co jest w tym fajnego?
Masz do wyboru spedzenie soboty w domu przy serialach - sam.
vs
26km w deszczu przy dosc chlodnym dniu - sam.
Czemu akurat taka forma spedzenia wolnego dnia?
  • Odpowiedz
@Fexo: lubię się męczyć, lubię odhaczać "zdobyczne" (ok z serialami też można), kocham góry, te wyższe i te niższe, jestem fanatykiem geografii i troszkę historii. Do tego może głupio to zabrzmi, bo jest tu wielu miłośników różnej ekstremy - ale taki dzień jak dziś to jakaś przygoda. A na pewno dzień do zapamiętania.

Aaa i nie lubię seriali i filmów :)

PS. wczoraj była ładna pogoda i piękne widoczki, a
  • Odpowiedz
@AbaddonLincoln: bo przez 6,5h spotkałem 3 ludzi (w jednej grupie), a pogoda była taka jak widzisz, albo gorsza, tzn widziałem może 3 drzewa w przód. Nie raz się za siebie obejrzałem czy jakaś wiedźma za mną nie podąża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Gdybys ogladal wiecej filmow i seriali, to bys nie uznawal takich zwyklych rzeczy za fenomen. Juz sam fakt, ze ekscytujesz sie byle mgla znaczy, ze dopiero raczkujesz w wielu tematach. Wszystko sie nudzi, wszystko powszednieje, a twoj czas w niczym nie zostal lepiej spedzonu niz innych przy serialach.

@Ragnarokk: Sugerujesz, ze ludzie zapomonaja ogladane odcinki seriali na deugi dzien? Albo ze ogladanke odcinka podczas niezwykluch okolicznoaci przyrody
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Gdybys ogladal wiecej filmow i seriali, to bys nie uznawal takich zwyklych rzeczy za fenomen. Juz sam fakt, ze ekscytujesz sie byle mgla znaczy, ze dopiero raczkujesz w wielu tematach. Wszystko sie nudzi, wszystko powszednieje, a twoj czas w niczym nie zostal lepiej spedzonu niz innych przy serialach.


@RatKing: lepiej byle mgłą niż byle serialem. I nie napisałem że spędziłem czas lepiej niż inni przy serialach tylko
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Dlaczego lepiej? Bo co? Wlasnie napisales, ze twoj czas jest bardziej wartosciowy. Jakim prawem jestes tak bezczelny?

Nie zesraj sie sam na ta mgle, bo pewnie sobie w tym lesie strzepales, jak bardzo zajebisty kestes, bo wyszedles z piwnicy w deszcz.
  • Odpowiedz