Wpis z mikrobloga

#gory #sudety #podrozujzwykopem #gorybardzkie #mojezdjecie

26km w deszczu zaliczone. Stosunkowo od niedawna łażę sam, bez towarzystwa, ale nigdy nie było mi tak nieswojo jak dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcie robione GPSem, więc jakość i format zdjęcia dziwne. Sama fota gdzieś z okolic Góry Kłodzkiej.
Pobierz cultofluna - #gory #sudety #podrozujzwykopem #gorybardzkie #mojezdjecie 

26km w de...
źródło: comment_w6MipIqMN3ePGI5CZX4VjgVC4jBec5Af.jpg
  • 25
@cult_of_luna: Co jest w tym fajnego?
Masz do wyboru spedzenie soboty w domu przy serialach - sam.
vs
26km w deszczu przy dosc chlodnym dniu - sam.
Czemu akurat taka forma spedzenia wolnego dnia?
@Fexo: lubię się męczyć, lubię odhaczać "zdobyczne" (ok z serialami też można), kocham góry, te wyższe i te niższe, jestem fanatykiem geografii i troszkę historii. Do tego może głupio to zabrzmi, bo jest tu wielu miłośników różnej ekstremy - ale taki dzień jak dziś to jakaś przygoda. A na pewno dzień do zapamiętania.

Aaa i nie lubię seriali i filmów :)

PS. wczoraj była ładna pogoda i piękne widoczki, a jutro
@cult_of_luna: Gdybys ogladal wiecej filmow i seriali, to bys nie uznawal takich zwyklych rzeczy za fenomen. Juz sam fakt, ze ekscytujesz sie byle mgla znaczy, ze dopiero raczkujesz w wielu tematach. Wszystko sie nudzi, wszystko powszednieje, a twoj czas w niczym nie zostal lepiej spedzonu niz innych przy serialach.

@Ragnarokk: Sugerujesz, ze ludzie zapomonaja ogladane odcinki seriali na deugi dzien? Albo ze ogladanke odcinka podczas niezwykluch okolicznoaci przyrody tez jest
@cult_of_luna: Gdybys ogladal wiecej filmow i seriali, to bys nie uznawal takich zwyklych rzeczy za fenomen. Juz sam fakt, ze ekscytujesz sie byle mgla znaczy, ze dopiero raczkujesz w wielu tematach. Wszystko sie nudzi, wszystko powszednieje, a twoj czas w niczym nie zostal lepiej spedzonu niz innych przy serialach.


@RatKing: lepiej byle mgłą niż byle serialem. I nie napisałem że spędziłem czas lepiej niż inni przy serialach tylko niż JA
@cult_of_luna: Dlaczego lepiej? Bo co? Wlasnie napisales, ze twoj czas jest bardziej wartosciowy. Jakim prawem jestes tak bezczelny?

Nie zesraj sie sam na ta mgle, bo pewnie sobie w tym lesie strzepales, jak bardzo zajebisty kestes, bo wyszedles z piwnicy w deszcz.