Wpis z mikrobloga

Pytanie, czy każdy nosi przy sobie telefon komórkowy? Zazwyczaj każdy, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To dlaczego do jasnej cholery nie ma nagrań ufo w HD albo chociaż w jakiejś akceptowalnej jakości ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wierzę w tą teorię, że nie jesteśmy sami w tym ogromie przestrzeni, ale to nie jest #!$%@? wręcz możliwe XD Oglądam sobie gównofilmik klik i mnie coś trafia. ¯\_(ツ)_/¯ Dzwonio, Panie półkowniku, bo przed bazo cosik loto, przed samo bramo prawie... aaa, żeśta se pewnie chłopoki wypiły co, zacznie się co dziać do dopiro dzwońta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale żeden kurła telefonu z kamerą ni ma w 2012r (z tego okresu zdarzenia). XD

#bekazpodludzi #pytanie i delikatnie #heheszki z #ufo #paranormalne
hadgeqebe - Pytanie, czy każdy nosi przy sobie telefon komórkowy? Zazwyczaj każdy, pr...

źródło: comment_01WvmXa7kImo3xluF811IVCDkVL7WKX4.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@pebl: Ooo, dobre, dobre! XD Znaczy te 10 głowic jądrowych wyłączyli EMP a oni dalej sie zastanawiajo jakim cudem 10 szt. się wyłączyło naraz ( ͡° ͜ʖ ͡°) powołujo ludzi, sprawdzajo, rozkręcajo i nic im nie wychodzi, ciekawe czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hadgeqebe: tak do tematu wracając to podobno gdzieś w Rumunii podobno dobre nagranie z UFO jest i przez okno podobno nawet szaraka widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@pebl: no jak zobaczyłam to ufo to się tak uśmiałam że aż mi łzy poszły XDD Przecież to jak kurła jakiś kawałek opony wystający zza jakiegoś stołu XD a te ufo to już nawet nie mówię XD wręcz idealne domysły szaraków 1:1 jakie podobno znamy XD
  • Odpowiedz