Wpis z mikrobloga

Dokładnie rok temu o 12:35 założyłem konto na wykopie. ROK TEMU. MIJA ROK. ROCZEK.
Z tej okazji organizuje #rozdajo

Na początek chcę podziękować wszystkim którzy wzieli udział w akcji #ksiazkiojcakromki - miało być podsumowanie, ale w sumie gdzieś uciekło:
-sprzedało się około 350-400 pozycji
-przychód wygenerowany na poziomie 4000-5000zł
-część książek było w księgarni od 10-15 lat i były kupione wtedy po cenie hurtowej, a część kupiona niedawno po 1/2zł - więc dochód oszacować się nie da.
-rodzice pakowali paczki od czwartku od 21 do wtorku - śpiąc po 3/4h dziennie - dosłownie
-pare książek wróciło i nie zostało odebranych - a zostały opłacone - no mirki, dogadajcie się z nimi, bo oni strasznie się stresują bo chcą albo oddać kasę, albo wysłać książki

Ponadto przez ten rok:
-poznałem osobiście całe 5 wykopków
-pomogłem kilkunastu wykopkom uzyskać kredyt
-otrzymałem 4-pak piwa i kartke z NYC
-zawsze pierwszy w towarzystwie miałem najlepsze memy i śmieszne obrazki
-poznałem co to prawdziwa pasta

A wiec obiektem #rozdajo jest produkt ze zdjęcia. Siedział w barku mojego taty od kilku lat - akcyza z 2013r. Obiecał że otworzy na chrzciny mojego dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dał ze względu za pomoc w akcji z książkami, a że to nie była moja zasługa tylko wasza - więc chce dać to wam.

Standardowo - zielonki out, plusujemy do 22.00 w dniu dzisiejszym - jeszcze nigdy tego nie robiłem, więc jakby mi ktoś powiedział czy mam teraz do mirkorandom wrzucać link, czy dopiero o 22, to będę wdzięczny. Ofc wysyłka na mój koszt.

Jeszcze raz dzięki za wszystko mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KromkaMistrz - Dokładnie rok temu o 12:35 założyłem konto na wykopie. ROK TEMU. MIJA ...

źródło: comment_Ahgfe93G5NJhE912LEI1EMyzSe0X99ES.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz