Wpis z mikrobloga

Mirki, problem mam.
Zamek centralny w #golf3 mi chyba poszedł. Jak tylko użyłam pilota to słychać było coś jakby zwarcie. Otworzyłam bagażnik i wyjęłam tam taką czarną skrzynkę, chłopak kazał mi odłączyć przewód od niej więc zamek już nie działa. Wtyczkę tylko ciężko było wyjąć, a w środku jakiś niebieski osad (pic rel, drugi w komentarzu).
Możecie powiedzieć mi co może być nie tak? Podobno problem z wężykiem, który rok temu został potraktowany przez byłego właściciela taśmą izolacyjną po jakimś małym pęknięciu czy czymś. Powiecie mi jak to rozwiązać, wymienić?
Nie mam zielonego pojęcia jak się za to zabrać
#samochody #mechanikasamochodowa #pomocy #pytaniedoeksperta
Amestris - Mirki, problem mam.
Zamek centralny w #golf3 mi chyba poszedł. Jak tylko u...

źródło: comment_UT08g5rNuWIQhNGucyjB340stdKgEiw4.jpg

Pobierz
  • 13
  • 0
@Heven Nie. Nie bardzo chciałam się tym zajmować robić na parkingu w środku miasta.
@lukasz-jarocki No mój niebieski też to podejrzewa. I jak napisałam, poprzedni właściciel miał problem z wężykiem, w sensie gdzieś przerwa jakaś była
@biskup2k No to co mam zrobić w takim razie? Wymienić te styki?
Woda ci się dostaje przez tylną lampę. Auto było uderzone, albo uszczelki sparcialy. Najpierw napraw przeciek. Potem czeka cię wymiana pompki, lub czyszczenie obecnej, oraz kostki. Wypadało by coś zrobić czyli wszystko czyścić i poprawiać styki. Natomiast wężyk idzie od pompki do poszczególnych drzwi i tam jest powietrze które w skrócie pod ciśnieniem otwiera ci drzwi lub je zamyka. Jak jest przetarty lub dziurawy to kombinuj/ wymień / znajdź najpierw nieszczelność. Plus